Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

RefectoCil Eye Protection Ochranné papieriky pod oči pri farbení rias pre ženy 80 ks

Skladom   |  (ID: 121093)
4,80
Doručíme
K osobnému odberu
Skladom   |  (ID: 103829)
4,42

Popis produktu

Hľadáte spoľahlivú farbu na riasy a obočie? Vyskúšajte značku RefectoCil, medzinárodne uznávanú už po generácie. Dnes ju zastrešuje spoločnosť GW Cosmetics, ktorá vyvíja vlasovú, tvárovú a telovú kozmetiku vo svojich moderných laboratóriách v Leopoldsdorfe pri Viedni. Vďaka širokej škále profesionálnych farieb RefectoCil sa budete z perfektne nafarbených rias a obočia tešiť až 6 týždňov. Osvedčená kozmetika RefectoCil vám pomôže zdvihnúť sebavedomie a otvoriť nové možnosti vo všetkých oblastiach života.

RefectoCil: Preslávené farby na riasy a obočie

Korene značky RefectoCil siahajú do roku 1930, keď Josef a Angela Gschwentneroví založili vo Viedni svoje vlastné kaderníctvo. Tu začali vyrábať unikátne farbiace produkty a vlasovú kozmetiku. Najskôr pre vlastnú potrebu, potom aj pre ďalšie salóny. Akonáhle sa ich podnikanie rozšírilo, vznikla firma Gschwentner Haarkosmetik a neskôr aj značka RefectoCil, ktorá prenikla do celého sveta. Zákazníci na nej oceňujú komplexný prístup k farbeniu rias a obočia, rýchle a bezpečné použitie i šetrnosť k citlivým očiam. V súčasnosti je RefectoCil vlajkovou loďou firmy GW Cosmetics.

Ako docieliť zvodné oči s produktmi RefectoCil

Základným produktom značky RefectoCil je farba na riasy a obočie Eyelash And Eyebrow Tint. Môže byť čierna, grafitová, modročierna, hnedá či svetlohnedá. Intenzívne farebné pigmenty vám zaručia iskrivý pohľad na celé týždne a 15 ml tuba vystačí až na 30 použití. Aplikácia je jednoduchá a nezaberie viac než niekoľko minút. Výrobok nespôsobuje alergie. Pred samotným procesom farbenia rias a obočia je potrebné použiť odličovací prípravok Eye Make-up Remover. Pomocnými produktmi sú ochranné papieriky Eye Protection Papers, ochranný krém Skin Protection Cream Tube a Oxidant liquid (prípadne Oxidant Cream). Ak sa farba dostane na pokožku, použite rýchly odstraňovač Tint Remover. K dispozícii je tiež profesionálne príslušenstvo — tyčinky a rovné či skosené štetce. Na záver si doprajte RefectoCil gél pre upravené obočie a riasy, ktorý im kedykoľvek počas dňa dodá žiadúci tvar, lesk, pružnosť a nanesenej farbe dlhšiu trvanlivosť.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: