Q+A Apple AHA Exfoliating Gel Exfoliačný gél s AHA kyselinami pre ženy 75 ml

Skladom   |  (ID: 123326)
8,70
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Doprajte si modernú kozmetiku založenú naozaj bez ústupkov na sile prírodných látok! Cenovo priaznivá značka Q+A prináša na svetové trhy účinné séra, masky či krémy bez silikónov, umelej parfumácie aj minerálnych olejov a prísne sa dištancuje od testovania na zvieratách. Takmer všetky jej produkty sú vhodné aj pre vegánov, okrem hydratačných prípravkov s obsahom včelieho vosku.

Q+A: britská prírodná kozmetika s priamym ťahom na bránku

Značku Q+A uviedla do života britská rodinná firma Ellipsis Brands v roku 2013. Všetky produkty vyrábajú v Norfolku vo vlastnom výrobnom zariadení. Pýchou značky je vysoký podiel prírodných ingrediencií, ktoré podporujú prirodzenú regeneráciu pleti príslušníkov všetkých generácií a riešia rady špecifických kožných problémov.

Inšpirujte sa najpredávanejšími produktami Q+A

Hviezdou značky Q+A je hydratačné sérum s kyselinou hyalurónovou, sérum pre problematickú pleť, čistiaca vody redukujúca začervenanie a rozšírené póry, omladzujúce sérum či povzbudzujúce kofeínové očné sérum. Boduje rovnako detoxikačná maska s aktívnymi uhlím pre mastnú a zmiešanú pleť, jemný čistiaci gél s mätovým olejom na každodenné použitie alebo exfoliačný gél s AHA kyselinami. Pri značke Q+A 100% nájdete svoj kozmetický hit aj vy.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu