Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Prada Luna Rossa Eau Sport Toaletná voda pre mužov 125 ml poškodená krabička

2x

Popis produktu

Elegancia, luxus, ale aj nezameniteľná športová atmosféra sa premieta do vône toaletnej vody pre mužov Prada Luna Rossa Eau Sport. Vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016, je vytvorená pre mužov, pre ktorých je šport vášňou. Pre mužov, ktorí sa chcú cítiť príťažlivo aj počas športovania. Svoju inšpiráciu, voňavá kompozícia prepájajúca svieže citrusové nôty a aromatické akordy, našla v extrémnom plachtení. V športe, ktorý je určený odvážnym mužom, ktorí posúvajú svoje hranice. Loď, ktorá sa blíži k cieľu aj navzdory rozbúrenému moru, sa premieta aj do elegantného dizajnu flakónika s červeným pruhom.

Svieža vôňa pre športovo založených mužov

Vychutnajte si naozajstný príval sviežosti už s úvodnými akordmi, ktoré prepájajú arómu bergamotu a akordy citróna. So srdcom toaletnej vody sa hlási o slovo aromatická levanduľa a jemne štipľavé nôty zázvoru. Čo ponúknuť má aj záver prepájajúci hrejivé a elegantné cédrové drevo a vzácnu pravú ambru.

Luxusná vôňa pánskej toaletnej vody Prada Luna Rossa Eau Sport vás bude sprevádzať každý deň. Podčiarknite touto vôňou svoj osobitý štýl a vrhnite sa v ústrety voľnosti, ktorá neoddeliteľne so svetom športu súvisí.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 2x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Vyborna vona

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: