Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Prada La Femme Parfumovaná voda pre ženy 100 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

3x
Kód produktu: 73879 Skladom > 10 ks 34,99
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Prada La Femme Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách

Popis produktu

Ženskosť. Jediné slovo, ktoré dokáže vyjadriť, aký poklad sa ukrýva vo vôni parfumovanej vody pre ženy Prada La Femme. Vôňa z roku 2016, ktorá bola predstavená spoločne s verziou pre mužov, je klasickou vôňou značky Prada. Vyhýba sa trendom a klišé a predstavuje vonnú kompozíciu, ktorá je zasypaná záplavou kvetín. Luxusná nie je len vonná kompozícia, ale tiež elegantný design flakónika so zlatistou tekutinou a zlatými detailami.

Kvetinová vôňa

Úvodné tóny sú rozhodne netradičné, nepochybne si vás však dokážu v sekunde získať. Vôňa včelieho vosku sa mieša s pikantnými akordmi korenia. Srdce je prechádzkou rozkvitnutou záhradou. Nežnú stránku, ženskosť a eleganciu, v sebe ukrýva dychberúca vôňa tuberózy, frangipani, ylang-ylang a akordy kosatca. Záver predstavuje noty vetiveru a sladký dotyk lahodnej vanilky.

Značka Prada veľmi dobre vie, čo ženám pristane. Oblečte sa do omamného kvetinového závoja vône dámskej parfumovanej vody Prada La Femme, ktorá je určená pre očarujúce a sebavedomé ženy.

Hodnotenie 4.3

(hodnotené 3x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Izabela

Krémová, jemná ako bozk

  • Netradičná. Krémová, jemná, včelí vosk určite hrá hlavnú rolu. Je tak opojne iná, ale nie silná, takže ak máte radi vône, ktoré cítiť na míle, tak táto pre vás nebude, drží sa pri tele, určite ju budete cítiť dlho dlho ale nebude vám vadiť. Ak hľadáte niečo konečne iné táto vôňa ňou je. Je iná, taká ľúbezná, nežná a šteklí moje zmysly. Tak trošku ako medové mlieko. Aj by som povedala ako afrodiziakum.
  • Pre niekoho možno málo silná
Grétka

Úžasná vôňa, odporúčam...mala som už veľa vôní nikdy som sa nevrátila k tej istej, ale Prada to je láska

  • Treba určite vyskúšať, nie je to vôňa pre každého

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: