Penhaligon´s LP No:9 For Ladies Toaletné vody pre ženy

2x

Popis produktu

Očarujúca dámska vôňa Penhaligon's LP No: 9 bola predstavená v roku 1998. Kvetinové zloženie sa otvára tónmi levandule, pelargónie a šťavnatého ovocia. V srdci sa mieša jemná vôňa jazmínu, ruže a klinčeka. Poslednú bodku tejto skvostnej kompozície vytvárajú sladké tóny škorice, vanilky a ambry. Zahaľte sa do zvodných tónov parfému Penhaligon's LP No: 9.

Hodnotenie 3.5

(hodnotené 2x)

  • 50 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


štolverka

Lp No. 9 sa na mne rozkladá tak, že cítim najmä estragón (ktorý je tu na stránke opomenutý) a pelargóniu. Je to dlhotrvajúca, netuctová, zvláštna vôňa, povedala by som, že útulná a osobná. Ak ju chcete vyskúšať tak radšej neváhajte, výroba bola pozastavená a v obehu sú už len posledné kusy. A súhlasím s lisbeth v tom, že je tu podobnosť s Dune.

lisbeth

Ak sa vám páči parfém DUNE od Christiana Diora, ktorý nepatrí medzi najlacnejšie, bude sa vám páčiť aj Nápoj lásky číslo 9, sú takmer totožné, len LP nie je taký suchý a isto by nenamietali ani tie dámy, ktorým sa Dune zdá trochu pánska, pánske tóny v LP nie sú. Je to ľahká, elegantná a pomerne nevšedná vôňa. Ako letmý ale úprimný úsmev.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: