Získajte dezodorant Naomi Campbell zadarmo pri nákupe nad 59 €!

Pascal Morabito Perle de Nuit Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 80563)
8,89
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Parfumovaná voda Pascal Morabito Perle de Nuit je pikantná dámska vôňa založená na zmyselnej ruži, pačuli a pelargónii, ktorým vytvárajú rámec vzácne živice a tonkové bôby. Jej tajomné skvostné tóny vás budú sprevádzať na spoločenských akciách, ale aj počas bežných dní, ktorým dodajú iskru a šarm.

Ako sa používa parfumovaná voda?

Parfum Pascal Morabito Perle de Nuit má koncentráciu parfumovanej vody (Eau de Parfum). To znamená, že obsahuje 8–15 % parfumovej kompozície v koncentrovanom liehu a je silnejšia než toaletná voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Parfumované vody sú najlepšie na večerné využitie, zatiaľ čo toaletné vody sa nosia najmä počas dňa. Presné hranice však vymedzené nie sú, všetko záleží na vašej intuícii. Parfumovanú vodu nanášajte na pulzné body pokožky, na oblečenie aj do vlasov. Aplikáciu zopakujte asi po 6 hodinách.

Parfumy značky Pascal Morabito

Francúz Pascal Morabito je skutočne renesančný človek: sochár, architekt, klenotník, módny návrhár, básnik, parfumér... Jeho parfumy, napríklad legendárny Or Black, sú súčasťou Medzinárodného múzea parfumov vo francúzskom meste Grasse. Pascal Morabito, ktorý od roku 2006 žije so svojou rodinou na Bali, však sám seba vidí predovšetkým ako komunikátora: každý jeho výtvor je posolstvom, prostriedkom komunikácie. Rovnako ako dámska parfumovaná voda Pascal Morabito Perle de Nuit.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 50 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

Andrea

Dlha vydrz

  • Zaujimava vona,
  • Nic
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: