Získajte riasenku Revolution Relove Power Lash Volume (8 ml) ako darček k nákupu!

Panthenol Omega

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O značke Panthenol Omega

Ako uľaviť začervenanej, slnkom podráždenej pokožke? Spoľahnite sa na prípravky značky Panthenol Omega! Ako hlavnú účinnú zložku využívajú D-panthenol (dexpanthenol), ktorý regeneruje, upokojuje pokožku a urýchľuje hojenie popálenín. Nájdete v nich rovnako aj rakytník, aloe vera či vitamíny A, E, F. Určité uvítate zloženie bez parabénov, chemických konzervantov či farbív a dermatologické testovanie kozmetiky Panthenol Omega, ktorý týmto vyhovuje aj potrebám citlivej alebo alergickej pleti.

Panthenol Omega: Rozmaznávanie pokožky po opaľovaní

Značku kozmetiky po opaľovaní Panthenol Omega zastrešuje spoločnosť Omega Pharma, zameraná na predaj liečiv, zdravotníckych prostriedkov, výživových doplnkov a kozmetiky. Je súčasťou globálnej skupiny Omega Pharma-Perrigo so sídlom v Belgicku a Michigane, ktoré pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta a zamestnáva takmer 13 000 ľudí.

Vyberajte z telových mliek, masiel aj pien Panthenol Omega

Produkty po opaľovaní Panthenol Omega sú na trhu ako telové mlieka, masla aj peny, aby si každý záujemca vybral konzistenciu, ktorá mu bude maximálne vyhovovať. Veľmi žiadané je telové mlieko Panthenol Omega 9% D-Panthenol After-Sun. Okrem regeneráciu po opaľovaní priaznivo pôsobí proti starnutiu kože a obnovuje jej pružnosť. Oceníte ho aj v celoročnej starostlivosti o pokožku všetkých typov. Doplnkom značky Panthenol Omega sú kapsuly s vysokých obsahom D-panthenolu na vnútorné užívanie.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: