Paco Rabanne Ultraviolet Parfumované vody pre ženy

56x
Predpokladané doručenie
v stredu - 08.07.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 08.07.

Popis produktu

Jedinečná vôňa Ultraviolet je orientálne ladená vôňa. V srdci kvitne kytica z ruže a jazmínu. Výrazný a silný základ z cédra, santalu, jantáru a vanilky zahalí vašu kožu ako teplé slnečné lúče. Zaujímavá a jedinečná Ultraviolet je pre ženu, ktorá sa nebojí povedať nahlas svoj názor.

Hodnotenie 4.5
  • 90 %zákazníkov odporúča
  • 56hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 56x


super vôňa

Rýchlo, lacno, kvalitne

  • Som zimný typ. Krásne sa rozvinie v chladnejšom období na pokožke. Mám ju opakovane
Ester

Je to možné, aby sa človeku tak pomenili čuchové bunky? Dámy, aj vám sa stáva, že na začiatku sa vám vôňa zdá hrozná a vyslovene vám páchne a po istej dobe vás doslova nadchne? Mne sa to už stalo s pár parfémami a najvýraznešie som to pocítili pri tomto Ultraviolet, na ktorý som tu nedávno doslova nabrýzgala, no a po čase si vravím: nie je možné, aby bol až tak zlý...a tak som ho po pár mesiacov vyskúšala a po 2 hodkách, ako som vysávala byt, som sa do tejto vône doslova zamilovala, zrazu som si nevedela predstaviť nemať ju, tak emocionálne so mnou zrástla, tak úžasná sa mi zdala byť...a to mám s čím porovnať, keďže mám zbierku vyše 50 parfémov od výmyslu sveta... Je to zvláštne, ale mám taký pocit, že na začiatku sú tie vonné esencie vo flakóne také "usedené", či "uležané", a až po viacerých nástrekoch z nich začne prýštiť tá esencia, ktorá má, zo začiatku je to také "ztuchnuté", cítiť iba niektoré zložky v nerovnováhe a to smrdí...si ja o tom myslím... Ultraviolet je vskutku nádherná, mnohovrstvová vôňa s výrazom a hĺbkou, je v nej skrytý veľmi zaujímavý príbeh!

Ester

Tentokrát som ostala veľmi sklamaná, že som dala na pochvalné recenzie...sorry všetky milovníčky Ultraviolet, ale pre mňa hrôzostrašná vôňa, už som dávno nevoňala niečo tak zlé, ostré a nepríjemné a to som si nahromadila za posledný 3/4 rok cca 30kvalitných parfémov od výmyslu sveta, ale toto NIE...a tak som sa naň tešila, lebo flakón sa mi zdal úžasne príťažlivý...žiaľ, iba ten... Píšu o nej, že: "Už extravagantný a neobvyklý flakón naznačuje, že ide o úplne novú, výnimočnú vôňu. Ak máte rada trochu extravagancie a teší Vás byť stredom pozornosti, potom je práve pre Vás vhodná táto zvodná, rafinovaná a neobyčajná vôňa. " Nie je na nej nič extravagantné, skôr otravné, ani zvodné, len vtieravé, a je výnimočne agresívna, proste celé zle, nemám slov...... Len za úžasný flakón dávam 2 *...

goofyna

Jak tu už zaznělo není špatná a tato věta ji myslím vystihuje nejlépe (něco mezi skvělá a dobrá) - ten začátek je dost výrazný(až protivný, ale tak 5 min), ale pak mám pocit že jsem zahalená opravdu jemňoulinkatou a ne příliš výraznou nasládlou vůní ( a nemyslím to zle- třeba do práce nemůžu používat moc výrazné vůně a tato je přesně ta co se hodí ). Jasmín sice necítím jak psala Elunáč cítím trošku chemické fialky - spíše takové fialkové bonbony , ale voní mě to .Je pravda že po určité době cca 15 min vůni téměř necítím , ale pořád voním a to dlouho a konstantně!!! Jen ten flakonek není můj šálek čaje, ale držela jsem i horší.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: