Získajte zľavu 25 % na značku Mexx!

Paco Rabanne Olympéa Intense Parfumovaná voda pre ženy 80 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

1x
Kód produktu: 73881 Nie je skladom Strážiť produkt 43,91
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie

Popis produktu

Bohyňa dnešných dní, vôňa Paco Rabanne Olympéa Intense, ktorá je oslavou krásy a vtipu každej ženy. Parfumovaná voda Paco Rabanne Olympéa Intense je určená pre prebudenie zmyselnosti, ktorá drieme v každej žene. Staňte sa bohyňou s parfumovanou vodou Paco Rabanne Olympéa Intense.

Vôňa hodná bohyne

Toaletná voda pre ženy Paco Rabanne Olympéa Intense je kombináciou zmyselnosti tónov morskej soli s omamnou vôňou sladkej vanilky, to všetko zahalené do závoja z tónu jantáru. Zdanlivo nezlučiteľné spojenie soli a sladkej vanilky spoločne utvára božskú harmóniu vôní. Privoňajte si k vôni, ktorú tvoria iba tri ingrediencie a utvárajú tak spojenie, ktorému sa nedá odolať. Prevoňajte svoje telo parfumovanou vodou Paco Rabanne Olympéa Intense.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 75 % zákazníkov odporúča
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: