Získajte telový krém zadarmo k nákupu Jil Sander >

Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! Toaletná voda pre ženy 80 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

Kód produktu: 45985 Skladom > 5 ks
 
 
30,57
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! Toaletná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách

Popis produktu

Luxusná vôňa Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! bola uvedená na trh v roku 2014 a za jej vznikom stojí Anne Flipo. Inšpiráciou pre vytvorenie parfumu Lady Million Eau My Gold! bola slávnostná nálada, večerné párty a oslavy.

Očarujúca vôňa Lady Million Eau My Gold! Vás doslova pohltí svojím jedinečným zložením. Vonia po šťavnatom grapefruite a mandarínke, ktoré sa pozvoľna prelínajú s exotickým mangom a bergamotom. Srdcom prestupuje vôňa pomarančových kvetov a jemných fialiek. Hrejivý tón santalového dreva a ambry dodáva vôni luxusný nádych.

Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať nádhernou vonnou esenciou. Doprajte si slávnostné okamihy s vôňou Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold! Tvárou parfumu Lady Million Eau My Gold! sa stala modelka Hana Jiřičková.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: