Paco Rabanne Black XS 2018 Parfumovaná voda pre ženy 80 ml

          
Skladom   |  (ID: 96463)
64,49
Doručíme
K osobnému odberu
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Parfumovaná voda Paco Rabanne Black XS 2018 je novou verziou populárnej vône Black XS z roku 2007. Radí sa k intenzívnym orientálnym drevnatým parfumom, určeným najmä na večerné slávnostné akcie. Avšak odvážna dáma neváha a doladí sa vôňou Paco Rabanne Black XS 2018 aj cez deň. Je tak neustále zvodná, pripravená na podnetné stretnutia s mužmi. A ak už žijete v páre, zaobstarajte svojmu milému Black XS 2018 v pánskej verzii. Naladíte sa tak na rovnakú vonnú nôtu.

Vášnivá kakaovo-brusnicová vôňa

Dámsky parfum Paco Rabanne Black XS 2018 otvárajú brusnice, ružové korenie a exotické ovocie tamarind. Srdce kompozície predáva vašej pleti pôsobivé kakaové, fialkové a ružové vonné akordy. Základ rozochvieva čierna vanilka, ku ktorej sa pridávajú v parfumérstve veľmi cenené drevá santal a massoia.

Má v sebe niečo návykové...

Paco Rabanne, pôvodom španielsky módny návrhár, prežil väčšiu časť života vo Francúzsku, ktoré na jeho vnímanie pochopiteľne zanechalo hlboký odtlačok. Presadil sa ako v oblasti módy, tak aj parfumov. Paco Rabanne Black XS 2018 má aj dobré recenzie, napríklad: ,,Keď sa navoniam touto vôňou, pripadám si, ako keby som jedla čokoládové pralinky posiate kakaom." ,,Nádherne vonia obzvlášť na studenom zimnom vzduchu. Vyhovuje mi viac na oblečení než na koži. Celkovo sa mi veľmi páči. Má v sebe niečo návykové." ,,Milujem originál Black XS, preto som chcela aj tento flakón v nádherných farbách. Verzia 2018 je vzrušujúca!"

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: