Získajte dopravu zadarmo k nákupu HUGO BOSS!

Paco Rabanne 1 Million Lucky Toaletná voda pre mužov 50 ml

          
Skladom   |  (ID: 81710)
51,11
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Toaletná voda Paco Rabanne 1 Million Lucky z roku 2018 osloví mužov, ktorí milujú rýchle autá a moderný životný štýl. Dokúžu sa chopiť príležitosti, aby hneď zhmotnili svoje sny. Nenechávajú sa zväzovať pravidlami a vžitými predstavami okolia. Svoje ciele dosahujú tvrdohlavosťou a okamžitým uplatňovaním tvorivých nápadov. Pracujú efektívne, aby si našli dostatok času aj na zábavu. Práve takýchto mužov bude verne doprevádzať toaletná voda Paco Rabanne 1 Million Lucky — počas celého roka, cez deň aj večer, pri povinnostiach aj vo voľnom čase.

Vôni vládnu oriešky, med a slivky

Pánsky parfum Paco Rabanne 1 Million Lucky otvára svieža vôňa ozónu, známa z prírody po búrke, a slivkovo-grapefruitová aróma. Ovocné tóny sa následne premenia v intenzívny kvetinovo-gurmánsky mix tvorený lieskovými orieškami, sladkým medom a jazmínom. Symfónia cédrového a kašmírového dreva ide ruka v ruke so zemitými tónmi pačuli, vetiveru a konárnika. Vôňa 1 Million Lucky vo vás prebudí dravého leva!

Žite slobodne a naplňte svoje poslanie

Najpredávanejšie parfumy z módneho domu Paco Rabanne, pánsky 1 Million (2008) a dámsky Lady Million (2010), sa na jar roku 2018 dočkali novej interpretácie — 1 Million Lucky a Lady Million Lucky. Ich tvorcovia v nich zachytili vzácnosť každého životného okamihu. Posolstvo, ktoré prináša pánska toaletná voda Paco Rabanne 1 Million Lucky znie: Ak okolo vás ide šťastie, hneď ho zachyťte! Žite svoj život bez hraníc...

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie 5.0

(hodnotené 5x)

  • 83 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Krásna vôňa


PerfektnýPridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: