Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Nuparfums Black is Black Fresh Parfumované vody pre ženy

Skladom   |  (ID: )
7,68
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Parfumovaná voda Nuparfums Black is Black Fresh je orientálna, ale prekvapivo svieža vôňa pre mladé slobodomyseľné ženy. Osloví rebelky, ktoré sa neboja občas porušiť pravidlá, aby vyjadrili svoje pravé túžby a uchopili svoj osud pevne do rúk. Zvodné tóny parfumovanej vody Nuparfums Black is Black Fresh vám zdvihnú sebavedomie v akejkoľvek situácii: v zamestnaní, popoludňajšej kaviarni, na rande aj na večierku.

Lákavé spojenie citrusov, ruže a jazmínu

Parfum Nuparfums Black is Black Fresh otvára explózia energie v podobe citrusových plodov. Konkrétne vás nabijú esencie z pomaranča a bergamotu. Srdce patrí tradičným, ale stále žiadaným kvetinám, ktoré najviac milujú aj Slovenky: ruži a jazmínu. Spodnú vrstvu parfumu Black is Black Fresh vytvára afrodiziakálne pačuli a vetiver.

Ako používať vôňu Black is Black Fresh?

Parfumovanú vodu Nuparfums Black is Black Fresh aplikujte ešte pred obliekaním na miesta tela, ktoré sú najviac prekrvené, na takzvané pulzné body. Najlepšie je zápästie, ušné lalôčky, lakťové a podkolenné jamky, krčná tepna a spánky. Parfumovaná voda vynikne tiež vzadu na krku - bude sa za vami ľahko niesť a okúzľovať vaše okolie. Podľa legendárnej módnej návrhárky Coco Chanel sa má žena navoňať tam, kde túži byť pobozkaná. Ale jemne, samozrejme...

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: