Nina Ricci Love in Paris Parfumované vody pre ženy

112x
Predpokladané doručenie
v stredu - 15.07.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 15.07.

Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
30,59

Zľava 13 %  13 %
Skladom > 10 ks
23,57 € 20,39
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Love in Paris je romantická kvetinová vôňa. Love in Paris je ako krásna žena v rozviatych šatách, ktorá pobehuje slnečnými uličkami Paríža a má oči a úsmev len pre svojho vyvoleného. Svieži bergamot a tajomný badián vás uvítajú v úvode vône a smerujú k zamatovej maruhli, jazmínu, ruži a pivonke. Delikátny základ vône Love in Paris tvorí krištáľové pižmo, drevnaté tóny a vanilka.

Hodnotenie 4.4
  • 94 %zákazníkov odporúča
  • 112hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 112x


K tejto vôni som sa vrátila asi po 12 rokoch a stále sa mi páči. Je to skôr vôňa pre dievčatá a mladšie dámy. Skrýva sa v nej sladká hravosť mladej Parížanky :)

Parfém používa kolegyňa, no dostal aj mňa. Je to veľmi príjemná, romantická kvetinová vôňa, ktorá potrebuje čas, aby splynula s pokožkou a usadila sa na nej. Až potom naplno vychutnáte jej čaro a moc.

Krásna vôňa, značku Nina Ricci mám veľmi rada, zatiaľ sa nestalo, že by mi ich vôňa nesadla.

Ester

Nina Ricci je už roky moja obľúbená značka a postupne spoznávam jej ďalšie a ďalšie parfémy a na začiatku chcem skonštatovať, že sú to všetko bez ohľadu na zloženie krásne, silné, intenzívne, špecifické, zapamätateľné vône, ktoré si len tak s niečím iným nezameníte (mala som na mysli LesBelles modrú korunku, žltú korunkuL'extase, l'air a túto Love, nie líniu Nina)... Pridávam sa k vaším pochvalným recenziám na Love in paris, je je pekná svojská vôňa s príbehom, hoc ju neviem konkrétnejšie opísať... Krásne sa rozvíja, je svieža, aj šťavnatá, ale krásne silná, nie éterická, ako láska... Neviem, čo to má s Parížom, ktorý milujem, možno mi to časom pocitovo dôjde...

Nina

Love in Paris je Love in Paris. Neviem prečo (niektoré) dámy spomínajú v súvislosti s touto vôňou vek. Je jasné, že to nie je vôňa pre puberťákov - ale inak má neobmedzený vekový rozptyl, pokiaľ milujete krásu, jedinečnosť, delikátnosť a pôvab. To všetko je v akordoch Love in Paris


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: