Nina Ricci Les Delices de Nina Toaletná voda pre ženy 75 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Dámský parfém Nina Ricci Les Delices de Nina je inspirovaný sladkostmi, šťavnatým ovocem a bonbony. Hravá vůně Les Delices de Nina je určena pro všechny ženy, které si chtějí zpříjemnit všední dny. Chtějí vyzkoušet něco nového, neobvyklého a inspirativního.
Jiskřivé složení propojuje ovocné a květinové tóny. Tento šťavnatý mix se otevírá vůní sladké mandarinky a citrónu. V srdci se snoubí sladké tóny karamelu a jahod. Závěrečné akordy vytváří nádech jemných malin, pralinek a pižma.
Bavte se každý den a vychutnejte si naplno každý okamžik. Zapomeňte na každodenní starosti a nechte se unášet hravými tóny parfému Nina Ricci Les Delices de Nina.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

perfetkna exoticka vona na leto! urcite rozjasjni a rozziari nudny den!

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: