Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Narciso Rodriguez Narciso Rouge Parfumované vody pre ženy

1x
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Narciso Rodriguez Narciso Rouge Parfumované vody kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Parfumovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge vstúpila na svetové trhy v roku 2018. Ako už vyplýva z jej názvu a vzhľadu, je celá inšpirovaná sviežou červeňou - farbou vášne a zmyselnosti.Vôňa osloví atraktívnu ženu, ktorá s obľubou vystupuje vyzývavo, ale zároveň v sebe ukrýva hlboký vnútorný svet aj mnoho tajomstiev. Vďaka rýdzo ženskej parfumovanej vode Narciso Rouge bude každý muž chcieť vedieť, čo je tou vašou záhadou...

Drevnato-pižmová vôňa túžby a lásky

S červenou farbou je úzko spätá bulharská ruža, ktorá rafinovaný dámsky parfum Narciso Rodriguez Narciso Rouge otvára spolu s irisom. Zmyselné srdce definujú biele kvety pomarančovníka a tuberózy, pokryté plášťom silných animálnych pižmových tónov. Horúci krvavý základ vytvára drevnatá symfónia dvoch druhov cédrového dreva, ušľachtilého santalu, sladkej vanilky, tonkových bôbov a zemitého vetiveru.

Vôňa pre ženu, ktorú muž neopustí

Žena, po ktorej boku je muž naozaj rád, musí byť predovšetkým finančne nezávislá, profesijne zaistená, priateľská a sebavedomá. Nepovažuje muža za stred svojho sveta, nerobí mu scény a nemanipuluje ho pomocou sexu. Má sa veľmi rada a s potešením utráca peniaze za veci pre seba. Z jej dobrého pocitu potom muž len ťaží a spokojne ho aj šíri po okolí. Podčiarknite svoju prirodzenú ženskosť celoročnou parfumovanou vodou Narciso Rouge 2018, ktorá je ešte zmyselnejšia a opojnejšia než jej predloha, Narciso Eau de Parfum 2014.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

issa

darček od dcérky, fantastická púdrová ruža

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: