Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her Parfumovaná voda pre ženy 150 ml

5x
Kód produktu: 111250 Nie je skladom Strážiť produkt 60,30
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Ďalšie varianty pre Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her Parfumovaná voda
Darčekové kazety Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her Parfumovaná voda kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

"Toaletná voda Fleur Musc for Her sa zrodila z mojej túžby vytvoriť vôňu so srdcom z pižma, obklopenou bohatými, ružovými kvetmi, ktoré utvárajú jedinečnú ružu." Narciso Rodriguez. Unikátna, návyková s ohnivou vášňou, tak by sa dala popísať vôňa parfumovanej vody Narciso Rodriguez Fleur Musc for He r. Vôňa prezentuje odvážnu a vášnivú ženskosť v celej jej kráse. Na vzniku vône majú zásluhu parfuméri Sonia Constant a Calice Becker.

Kvetinová vôňa

Vôňa, ktorá sa prezentuje vo výraznom ružovom obale, napovedá, že sa jedná o vôňu, ktorá neskrýva svoju ženskosť. "Farba odhaľuje ducha ružovej vôni kvetín" Úvodné tóny vône Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her sú tvorené ružovým korením, ktorý sa postupne mieša s tónmi, ukrytými v samotnom srdci vône. Medzi stredné tóny patrí pižmo, ktoré je zmyselné a jedinečné, spoločne s kvetinovými tónmi, zastúpenými neodolateľnú pivonkou a ružami. Vyváženosť vôni dodávajú základné tóny, tvorené pačuli, fialkou a jantárom. Prevoňajte svoje telo jedinečnou kvetinovou vôňu s toaletnou vodou Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her.

Alternatívy produktu Alternatívy Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 5x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 4x recenzia zákazníkov

Recenzie


Trochu ťažšia vôňa, ale po rozplynutí vôňa čistoty, zároveň svieža, zaujímavá. Dlho vydrží, aj keď ja ju už necítim, okolie áno.

Narciso Rodriguez vytvára jedinečné parfémy, ktoré bežne na ľuďoch necítite. Konkrétne aj Fleur Musc je úžasná vôňa, ktorú som si kúpila už opakovane.

Eva

Gyönyörű

Adriána

Nadherna vôňa.


Doprava:
Platba:
Certifikácia: