Získajte elegantný notes zadarmo k nákupu značky Chloé nad 25 €!

Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc Toaletná voda pre ženy 125 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

Popis produktu

Narciso Rodriguez Essence Eau de Musc je květinová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2011.

Hodnotenie 3.7

(hodnotené 3x)

  • 50 % zákazníkov odporúča
  • 3x recenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Majka J.

Kúpila som si ju na slepo,iba podľa recenzií,ale nie som spokojná.Vonia ako telové mlieko...nič iné v tom necítim.Žiadne kvety.

Marcela

Vzkaz pro Elišku, vyzkoušej Essenci EDP Musc, stejná vůně, ale intenzivnější, mě voní všechny Essence, zatím mám klasiku, ale určitě si pořídím EDP Musc, je nádherná.

Eliška

Krásná, jemná čistá vůně. Na mé kůži se rozvoní jako svěží krém, nevím jak to popsat, ale cítím se jako po koupeli. Takvou jsem dlouho hledala. Je to vůně, která navozuje pocit čistoti a svěžesti klidně po celý rok. Obtěžovat určitě nebude, sama mám po čase pocit, že ji už necítím, jak je slaboučká (nebo si nos zvykne,nevím), což je její jediný mínus.Jo a taky ta cena:-)


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: