NAF NAF Fairy Juice Toaletná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

3x
Kód produktu: 23673 Skladom > 5 ks
11,19 € Ušetríte 5,20 € (46%)
5,99
Predpokladané doručenie
v utorok - 22.09.
Predpokladané vyzdvihnutie
od stredy - 23.09.
Ďalšie varianty pre NAF NAF Fairy Juice Toaletná voda

Zľava 44 %  44 %
Skladom 3 až 5 ks
15,39 € 8,59

Popis produktu

NAFNAF Fairy Juice je pohádkový příběh o ženě, která je krásná, něžná, elegantní jako princezna, přesto silná, nezávislá a samostatná. NAFNAF Fairy Juice je ovocně-květinová vůně pro mladé ženy a dívky, které mají rády život, jsou veselé a rády sní.

Hodnotenie 4.0

(hodnotené 3x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 3xrecenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Sandra

je slaďoučká, ale né zase moc, není těžká.. na začátku cítím ty broskve, potom kytičky..je krásná

Lennka

No tak nějak nevím. Není vůbec špatná,ale bez ní se dá taky krásně žít. Musím souhlasit s Majou, přestože není nějak těžká, myslím, že se bude vhodná spíše na chladnější letní večery, sluníčko by z ní mohlo udělat tropický mix(díky složkám v hlavě),srdce a základ je mnohem lákavější. Flakon mě ve skutečnosti vůbec nenadchl.

Maja

Příjemná gurmánská vůně, kupodivu není sladce ulepená (jak jsem se obávala vzhledem k části názvu "juice") Ovšem s ročním obdobím se uvedení do ČR moc netrefilo. FJ bude vhodnější do chladnější dní.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: