Mustela Solaires Very High Protection Sun Lotion SPF50 Vodoodolný ochranný krém na opaľovanie pre deti 40 ml poškodená krabička

Alergická, Atopická, Citlivá a podráždená, Vegan

Nie je skladom   |  (ID: 118324)
8,70

Popis produktu

Francúzska znažka Mustela prináša kvalitné produkty pre deti a ich mamky už viac než 60 rokov. Všetky produkty značky sú založené nielen na vysokej kvalite a účinnosti, ale tiež na jednoduchom použití. Vzhľadom na to, že sú produkty značky určené pre tú najcitlivejšiu pokožku, teda pre pokožku detí, sú hypoalergénne a neobsahujú parabény, alkohol ftaláty a ostatné dráždivé zložky.

Produkty Mustela pre mamky aj bábätká

V ponuke značky Mustela nájdete prípravky určené pre detskú pokožku a vlasy, vrátane rých, ktoré riešia problémy so suchou, precitlivenou alebo atopickou pokožkou detí. Značka však myslí aj na mamky, preto prináša aj produkty, ktoré môžu bezpečne používať počas tehotenstva aj po ňom. A na aké produkty nedajú mamky dopustiť? Napríklad na jemné telové čistiace mlieko pre deti od narodenia Mustele Bébé Cleansing Milk, ktoré obsahuje avokádo a vyživujúce oleje a zmäkčuje a upokojuje citlivú detskú pokožku.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: