Získajtě k nákupu značky OPI minilak jako dárek.

Moschino Cheap And Chic So Real Toaletná voda pre ženy 4,9 ml

          
Skladom   |  (ID: 135044)
6,65
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Šibalsky zabalená toaletná voda Moschino So Real Cheap and Chic oslavuje radosť zo života a umelecký štýl Salvadora Daliho. Nadchne mladé ženy, ktoré sa rady smejú a dokážu si urobiť srandu aj samy zo seba. S toaletnou vodou Moschino So Real Cheap and Chic doplníte svoj štýl hravosti prirodzeným šarmom a sex-appealom. Je ideálna pre teplejšie ročné obdobia a denné príležitosti — do školy, zamestnania, na rande, návštevu či posedenie s kamarátkami.

Hlavné slovo tu má tangerínka

Parfum Moschino So Real Cheap and Chic je veselou mladistvou vôňou, ktorá sa otvára žiarivým sorbetom preliatym šťavou z tangerínok, malín, čiernej ríbezle a horkého pomaranča. V srdci sa roztancujú sladké tóny pivonky, jazmínu a magnólie, ktorým v základe šliapu na špičky akordy zemitej evernie, hrejivého ambroxanu, temperamentného cédru a erotizujúceho pižma. Vôňu ovláda tangerínka, plod podobný mandarínke, kríženec klementínky a tangela.

Ako podporiť vytrvalosť vône na koži?

Výdrž toaletnej vody podporíte nanesením mastného krému na pokožku pred jej aplikáciou. Počas dňa potom navlhčením pleti vodou, ktorá vonné esencie nezmyje. Nastriekať toaletnú vodu na pulzné body stačí znova po 4 až 6 hodinách. Vytrvalosť vône zaistí tiež používanie sprchovacieho gélu, telového mlieka a ďalšej kozmetiky rovnakého radu alebo so zhodnými zložkami. K toaletnej vode So Real Cheap and Chic vyberajte kozmetiku s vôňou citrusových plodov.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie


Monika

určite áno,pre tých ,čo majú radi šťavnaté vône ako stvorená

  • vôňa je úžasná,šťavnatá.
  • Slabšia výdrž,ale aj tak znova kupujem.
Bubinka

Vôňu si určite ešte objednám

  • Ideálna toaletka najmä v letných mesiacoch,cena 100ml testeru bola úžasná a tester mi prišiel aj s vrchnáčikom
  • Možno slabšia výdrž,ale keďže ide o toaletnú vodu kvetinovo ovocnú,tak je to normálne

Skvelá svieža a "čistá"vôňaDoprava:
Platba:
Certifikácia: