Získajte make-up hubku Revolution Relove Beauty Beast k nákupom značiek REVOLUTION Beauty!

Morris Gocce di Napoleon Toaletná voda pre ženy 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 82460)
7,60
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Toaletná voda Morris perfumes and colognes Gocce di Napoleon je legendárna vôňa pre ženy z roku 1979, ktorá má predstavovať slzy Napoleona. Možno ju nosila vaša mamička alebo babička a vy si ich charakteristickú vôňu teraz pripomeniete. Pestrý mix ingrediencií toaletnej vody Gocce di Napoleon má rozhodne čo povedať aj súčasnej generácii. Vôňa sa hodí skôr do chladnejšieho počasia a na denné nosenie - do školy, zamestnania aj vo voľnom čase.

Čerstvá korenená vôňa so silou citrusov

Dámsky parfum Gocce di Napoleon otvára šťavnatá mandarínka, pomaranč, citrón amalfi, bergamot a broskyňa spolu so šalviou. Srdce ovládajú levanduľové, jazmínové a ružové tóny obohatené čiernou ríbezľou, bazalkou a pikantnosťou korenia. Základ patrí uvoľňujúcemu pačuli, francúzskemu labdanu, konárniku a orientálnym akordom kadidla, pižma a myrhy.

V hlavnej roli konárnik a citrón amalfi

V toaletnej vode Gocce di Napoleon je najvýraznejšou zložkou konárnik - dubový lišajník s výraznou zemitou lesnou vôňou, bez ktorého sa nezaobídu tradičné chypre a fougere vône. Sprevádza ho citrón z talianského pobrežia Amalfi, ktoré je uchvacujúce tyrkysovou farbou mora a plodmi citronovníka často až vo veľkosti ragbyových lôpt. Taliansko sa do inšpirácie vône možno premietlo aj ako miesto vyhnanstva Napoleona, ktorým bol ostrov Elba, na ktorom sa dá dodnes vidieť jeho niekdajšie sídlo. Preneste sa vďaka toaletnej vode Gocce di Napoleon kedykoľvek do slnečného Talianska!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: