Montblanc Individuel Toaletné vody pre mužov

23x

Popis produktu

Veľmi mužný a jednoduchý flakón Individuel podčiarkuje originalitu vône. Celé prevedenie je ladené do modernej striebornej farby, ktorá vyniká v kombinácii so šedomodrou farbou vône. Vedľa decentného mena vône na flakóne je jeho jedinou ozdobou symbol značky Mont Blanc - biela hviezda - na uzávere. Vôňa Mont Blanc Individuel odráža luxus, vycibrený dizajn a eleganciu. Individuel je sebaistá, nezávislá a zanecháva dlhotrvajúci dojem.

Hodnotenie 4.4
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 23hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 23x


Adéla Bartlová

Individuel má vskutku úctyhodné zloženie. Začiatočník by sa možno tešil, aká to bude komplexná a zaujímavá, snáď aj divná vôňa, ale mňa už výrobcovia na takéto triky nedostanú; čím viac toho býva vo vôni naliateho, tým viac sa jednotlivé zložky zlievajú a splietajú a výsledok býva naopak nekomplikovaný. Niekedy priamo mizerný (torta psíka a mačičky). Individuel našťastie mizerný nie je, ale inak sa predpoklad splnil - nečakajte, že to vyčucháte všetko :)

Individuel je príkladne trojvrstvový - zreteľne rozpoznáte hlavu, srdce i základ. Hlava trvá pár minút, srdce cca pol hodiny, potom sa objaví základ, ktorý si samozrejme z oboch predchádzajúcich vrstiev niečo málo nechá. Najlepšie mne osobne prišlo srdce, ale ani základ nie je na zahodenie - voľbu nechám na vašom vkuse.

Hlava sa tvári sviežo, je citrusovo korenistá, ale vzápätí začne byť jasné, že pôjde skôr o sladko-sviežu vôňu, ktorá kombinuje svieže a teplé tóny. V tomto duchu sa nesie srdce, ktoré je mixom citrusov, pikantného korenia (škorica, borievka) a sviežejších bylinných a štipky kvetinových tónov (mäta, pelargónia, levanduľa). Nakoniec sviežosť opustí vôňu úplne. Základ je teplejší, sladší, s gurmánskymi podtónmi - nejde o vyložene sýte čokoládové tóny ako v dámskych gurmánskych vôňach, ale je celkom dosť cítiť čokoláda, trochu maliny, zvyšok je neurčitá vanilkovo-pižmovo-drevitá zmes. Tento teplý základ spolu s mätou, levanduľou a pelargóniou je hlavnou podobou vône, ktorá s vami vydrží najdlhšie.

Verdikt? Určite vyskúšajte, ak vás to priťahuje k pánskym vôňam s gurmánskymi podtónmi, ale nemusíte zrovna A * Men - Individuel s nimi zaobchádza opatrnejšie. Je vydarená, zaujímavá, nie je to nič, čo by človek do piatich minút po vyskúšaní zabudol, na druhú stranu nečakajte nejakú extra individualitu a extravaganciu, zostávame v bezpečí hlavného prúdu. Odporúčala by som na denné nosenie, Individuel nie je otravná a ak ju nanesiete striedmo, je vcelku nenápadná. Ak nemáte v láske výrazné vône, využijete ju vzhľadom ku sladším tónom aj na večer. Ak trváte na tom, aby pánska vôňa bola skutočne pánska a nie skoro unisexová, môžete byť tiež pokojní, Individuel je mužná dostatočne.

Podobná pánska vôňa k odporúčaniu ma nenapadá, keby som mala Individuel typovo prirovnať k nejakej dámskej vôni, boli by to zrejme ľahšie gurmánske vône s ovocím ako Angel Innocent.

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

Celkom dobre cítiť aj na druhý deň. Svieža vôňa, jemne sladká.

Mici

Naozaj perfektná, luxusná, sexy, originálna a sladká, cítim fialky aj čokoládu - - len pozor, vytvorí sa Vám na ňu "pachová spomienka" :-)

  • Elegantná, jemná vůně s dlouhou výdrží, pro pány středního věku.

spokojenost


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: