Získajte riasenku Revolution Relove Power Lash Volume (8 ml) ako darček k nákupu!

Montale Aoud Orange Parfumované vody

Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Unisex parfumovaná voda Montale Paris Aoud Orange je praktický voňavý doplnok pre dámy aj pánov, teda pre celú domácnosť. Alebo môže byť krásnym darčekom pre pár. Jej voňavé akordy totiž vyhovujú ženskému aj mužskému čuchu. V parfumovanej vode Aoud Orange sa energické citrusové plody snúbia so sladkastou, hlbokou a veľmi príjemnou vôňou oudu, používanou už dávno pri významných rituáloch. Teraz si ju môžete dopriať každodenne, cez deň aj večer, a cítiť sa pri tom nemenej významne. Rozviňte kúzlo svojej osobnosti s neodolateľnou kompozíciou Aoud Orange!

Vôňa kože, oudu a bergamotu

Parfum Montale Paris Aoud Orange otvára svieži bergamot a šafran v sprievode oudu alebo agarového dreva. Jeho srdce napĺňa uvoľňujúce pačuli, zvodné fialky a ruže. Základ patrí santalovému drevu, pižmu, vetvičníku a intenzívnej koži. Kompozícia sa ukrýva v kovovom flakóne karamelového odtieňa, ktorý ich dokonale chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Dôležitú úlohu hrá sila vône

Parfumovaná voda (Eau de Parfum) ako Aoud Orange obsahuje 8–15 % parfumovej kompozície v koncentrovanom liehu a je silnejšia než toaletná voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Toaletné vody sú ideálne vône pre denné použitie, zatiaľ čo večer v spoločnosti sa uplatní skôr parfumované vody a parfumy. Parfumovaná voda Aoud Orange je silnou vôňou v pôsobivom flakóniku, ktorá vás nesklame v žiadnej situácii. Vyskúšajte aj vy podarené dielo od značky Montale Paris

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: