Mirage Brands Ferrera Stiletto Parfumovaná voda pre ženy 15 ml

Kód produktu: 102757 Nie je skladom Strážiť produkt 1,69
Predpokladané doručenie
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Parfumovaná voda Mirage Brands Ferrera Stiletto sa inšpiruje slávnym parfumom Carolina Herrera Good Girl, vôňou plnou túžby a nespútanosti. Aj ona sa ukrýva v lodičke na vysokom podpätku, ktorá je zhotovená z dymovo čierneho a modrého skla. Parfumovaná voda Ferrera Stiletto zdôrazňuje silu modernej ženy a jej dvojakosť, zdroj neustálej premenlivosti, ktorá je pre mužov taká lákavá... Zaobstarajte si koketnú vôňu Ferrera Stiletto a vyrazte za zábavou.

Kontrast kvetinových a gurmánskych akordov

Dámsky parfum Mirage Brands Ferrera Stiletto definuje omamný jazmín sambac a tuberóza v kontraste s hlbokými tónmi tonkových bôbov a kakaa. Vychutnajte si v parfumovanej vode Ferrera Stiletto tonkové bôby, ktoré sa v Amazónii zbierajú po monzúnových dažďoch a suchu na slnku, pričom rozvíjajú svoju teplú sladkú karamelovú vôňu. Vôňa celých tonkových bôbov je ostrejšia a pripomína horké mandle či tabak. Aróma nastrúhanej tonky sa približuje nugátu, bielej čokoláde alebo orechom s náznakom vanilky. V tonke tak môžete cítiť vždy niečo iné.

Vôňa pre slobodnú a nezávislú ženu

Sloboda ženy závisí na jej schopnosti premeny: raz je prispôsobivá a jemná, druhýkrát odhodlaná a silná. Žena, ktorá rešpektuje obe podoby a objaví v sebe Jin a Jang polaritu, taká k sebe pritiahne duchovne vyspelejších a zodpovednejších mužov. Pomocníkom na tejto ceste vám bude aj parfumovaná voda Mirage Brands Ferrera Stiletto.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: