Získajte Revox Just Salicylic Acid Serum 2% pri nákupe produktov REVOX nad 8 €!

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Black Toaletná voda pre mužov 50 ml

Nie je skladom   |  (ID: 79235)
24,99

Popis produktu

Pánska toaletná voda Mercedes-Benz Club Black je podmanivá orientálna vôňa pre muža z roku 2017, s ktorou skvelo zapôsobíte predovšetkým na zimných spoločenských akciách. Vo svete nočných klubov a elitných večierkov spoľahlivo podčiarkne vašu prirodzenú eleganciu a charizma, zvýši vám sebavedomie pri komunikácii. Tiež štýlový čierny flakón s ikonickou trojcípou hviezdou značky Mercedes bude vždy svedčiť o vašom vycibrenom vkuse.

Vôňa s dominujúcou vanilkou a kadidlom

Parfum Mercedes-Benz Club Black zahajuje s osviežujúci tón bergamotu, ktorý v srdci strieda omamne voňajúci jazmín a kadidlo, pôvodca príťažlivých dymových tónov. V základe triumfuje vanilka sprevádzaná Ambroxan, benzoin a drevitými zložkami. Najvýraznejšiou ingredienciiou je v pánskom parfumu Mercedes-Benz Club Black vanilka, ktorej sladkú hrejivosť však vyvažuje korenené aróma kadidla. Táto vonná živica je vzácna už od staroveku a predstavovala aj jeden z darov, ktorý priniesli Traja králi práve narodenému Ježišovi.

Parfumy Mercedes pre náročných spotrebiteľov

Preslávená nemecká automobilka Mercedes-Benz prenikla roku 2012 tiež do sveta vôní pre mužov aj ženy. Rovnako ako vozidlá Mercedes, takisto parfumy tejto značky vynikajú precíznym spracovaním a vznešenosťou. Smelo sa k nim radí aj toaletná voda Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Black pre gentlemanov, ktorí vždy a všade vyhľadávajú len špičkovú kvalitu.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: