Mentadent Teeth and Gums Mint Ústna voda 500 ml

Nie je skladom   |  (ID: 117702)
2,37

Popis produktu

Každodenná starostlivá ústna hygiena zaisťuje všetkým generáciám prevenciu tvorby zubného kazu aj radu chorôb ústnej dutiny. Účinné zubné pasty a ústne vody perfektne vyčistia a osviežia ústa, prinesú úľavu citlivým zubom, obmedzia zápaly ďasien a odstránia škvrny od nápojov aj nikotínu. Nemenej dôležitá je správna kefka - vybratá každému používateľovi ,,na mieru" podľa veľkosti, tvaru a tvrdosti. Zaistite si pohodlne online osvedčené produkty dentálnej hygieny Mentadent do zásoby pre celú rodinu, aby ste mohli starosti so zubnou hygienou aspoň na chvíľku vypustiť z hlavy...

Mentadent: ústne vody a zubné kefky, ktoré frčia!

Značka Mentadent patrí do portfólia spoločnosti Unilever. Už desiatky rokov propaguje po celom svete správne návyky pri čistení zubov a starostlivosti o ústnu dutinu. Zviditeľňuje sa prostredníctvom školských programov, bezplatných zubných podmienok, interaktívnych online aj komunitných akcií. Ústne vody a zubné kefky Mentadent majú čestné a pevné miesto v domácnostiach po celom svete.

Tipy na produkty Mentadent na zlepšenie zubnej hygieny

Na výslní zákazníckeho záujmu sa drží intenzívna ústna voda Mentadent Professional Clorexidina 0,20 %, ktorá má antibakteriálny účinok, pôsobí proti tvorbe zubného povlaku, udržuje zdravé ďasná a osviežuje dych. Ponúka sa aj o niečo slabšia verzia s 0,12 %, prípadne Mentadent Professional Clorexidina 0,05 % s vitamínom C. O všestranné zlepšenie zdravotného stavu zubov a ďasien sa stará ústna voda Mentadent Active Protection 5X. Ústna voda Mentadent Teeth And Gums Mint zase boduje osviežujúcou mätou. Presnosť čistenia a ľahší prístup k zadným zubom zaistí obľúbenosť aj zubným kefkám Mentadent.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest