Max Factor Velvet Mattes 25 Blush Matný hydratačný rúž pre ženy 3,4 g
Odtieň: 25 Blush

štítky: Rúž Klasický Matný
2x
Kód produktu: 89245 Nie je skladom Strážiť produkt
Ďalšie varianty pre Max Factor Velvet Mattes Rúž
15 Flame
7,19 € 4,13
20 Rose
6,39 € 6,19
10 Sunkiss
8,49 € 3,69
30 Desire
5,23 € 3,54
05 Nude
5,93 € 3,84

Popis produktu

Max Factor je svetoznáma kozmetická spoločnosť preslávená dekoratívnou kozmetikou, ktorú využívajú umeleckí maskéri pri líčení hollywoodskych hviezd, tak tisíce žien po celom svete pre každodenné líčenie.

Spoločnosť založil v roku 1909 poľsko-židovský kozmetik Max Factor (vlastným menom Maksymilian Faktorowicz). V čase zlatého veku Hollywoodu, keď prišlo na make-up, hovorili hviezdy strieborného plátna iba o jedinom mene. To meno bolo pán Max Factor, vizionársky umelecký maskér, výrobca parochní a vynálezca. Max Factor bol známy vytvorením nezameniteľného vzhľadu najznámejších ikon tejto éry ako boli Ava Gardner, Jean Harlow a Marlene Dietrich. Ale Max Factor veril, že pôvab a krása by mali byť v dosahu všetkých žien.

Max Factor sa narodil v Rusku (na území dnešného Poľska) a emigroval v roku 1914 do Ameriky, usadil sa Los Angeles, aby bol bližšie filmovému priemyslu. Ohlas odbornosti a umenia Maxa Factor sa rýchlo rozšíril a čoskoro spolupracoval s poprednými hollywoodskymi filmovými hviezdami. V roku 1916 začal predávať očné tiene a ceruzky na obočie. To bolo prvýkrát, čo boli tieto produkty k dispozícii mimo filmový priemysel. O štyri roky neskôr predstavil celý rad dekoratívnej kozmetiky, hovoril jej "make-up" - tento názov použil prvýkrát práve Max Factor.

Dekoratívna kozmetika a techniky z dielne Max Factor mu vyniesli Oscara. Jeho hlavná filozofia bola, že každá žena môže byť oslnivo krásna s využitím správnej dekoratívnej kozmetiky.

Od riasenky po make-up, od očných tieňov po lesk na pery - Max Factor dáva dodnes nástroje pre umelecké líčenie do rúk každej ženy a umožňuje jej zdôrazniť svoje osobné čaro každý deň.

Hodnotenie 4.0
  • 40 %zákazníkov odporúča
  • 2hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 2x


Za tuto cenu perfektny ruz.

  • Dobre sa nanasa, stredne dlha vydrz a krasna matna farba.

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: