Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Martinelia Shimmer Paws Magical Beauty Bag Darčeková kazeta pre deti očné tiene 2,8 g + lesk na pery 2 g + rúž 1,8 g + lak na nechty 2 x 3 ml + gumička do vlasov + kozmetická taštička

Popis produktu

Hravá detská módna značka Martinelia patrí pod krídla spoločnosti Aquarius Cosmetic SL, ktorá je od roku 1995 popredným distribútorom parfumov a kozmetiky v Španielsku. Nápadné detské kozmetické kazety a ďalšie produkty značky Martinelia sú dnes už dostupné po celom svete. Vďaka medzinárodným distribútorom sa môžu tisíce dievčatiek z rôznych svetadielov pohrať s kozmetikou, ktorá každodenne rozvinie ich fantáziu. Obsahom darčekovej kazety Martinelia môžu byť napríklad očné tiene, lesk na pery, rúž, lak na nechty, gumička do vlasov a kozmetická taštička. Pre všetky malé princezné či víly je tu snová značka Martinelia!

Martinelia: kúzelný dievčenský svet

Vašej dcére alebo vnučke určite urobíte radosť dekoratívnou paletkou Martinelia Little Mermaid, s ktorou si bude pripadať ako malá morská víla. Čakajú na ňu rozkošné lícenky, očné tiene, lesky na pery, púdre, aplikátory, štetce aj zrkadielko. Neodolateľná je aj sladkosťami inšpirovaná detská dekoratívna kazetka Martinelia Yummy! Cupcake. Alebo vyberte kozmetiku štylizovanú do ružového medvedíka, nazývanú Martinelia My Best Friends Bear. Fičia aj dekoratívne kazety Martinelia Unicorn, voňavé balzamy na pery, detské zubné kefky, kefy na vlasy so zvieratkami či vlasové doplnky od tejto veselej značky. Spoločnosť Martinelia nepretržito sleduje trendy, aby boli jej malé zákazníčky vždy IN a s výrobkami sa im dobre pracovalo.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: