Získajte dopravu zadarmo k nákupu HUGO BOSS!

Marc Jacobs Daisy Love Darčeková kazeta pre ženy toaletná voda 100 ml + telové mlieko 75 ml + toaletná voda 4 ml

          
Skladom   |  (ID: 83581)
57,30
Skladom   |  (ID: 83582)
37,40
          
Skladom   |  (ID: 115867)
19,62

Popis produktu

Toaletná voda Marc Jacobs Daisy Love z roku 2018 je dámska vôňa inšpirovaná miléniálmi, generáciou Y, ktorú tvoria ľudia narodení v rokoch 1986 až 2000. Osloví dievčatá a ženy so silnými emóciami, ktorých životný štýl sa mení z minúty na minútu. Milujú a neustále vyhľadávajú nové príležitosti, rady búrajú hranice a užívajú si život na 100 %. Vôňa k vám prichádza vo výraznom dizajne, korunovaná uzáverom v podobe veľkej margarétky. Hľadáte už dlho pravú lásku? Toaletná voda Daisy Love vám ju pomôže nájsť...

Návyková vôňa nového tisícročia!

Mladistvý dámsky parfum Marc Jacobs Daisy Love je kvetinovo-ovocná kompozícia, ktorá štartuje intenzívnymi šťavnatými tónmi plodov ostružiny moruškovej. Úvodné akordy sa hneď premenia na nevinnú arómu margaréty. Jej čas potom vystrieda drevnato-pižmový základ, tvorený zemitou vôňou vyplaveného dreva a kašmírového pižma.

O vôni Marc Jacobs Daisy Love

Toaletná voda Marc Jacobs Daisy Love nasleduje vôňu Daisy z roku 2007, ktorú prispôsobuje súčasnej mládeži. Tvorcom okúzľujúcej vône je slávny parfumér Alberto Morillas. Tvárou kampane sa stala mladá generácia modeliek: vychádzajúca hviezda súčasného modelingu Kaia Gerber, dcéra super modelky Cindy Crawford, a spolu s ňou Faitch Lynch a Aube Jolicoeur. Miléniálky stále sledujú trendy, vyznávajú životný štýl a s odvahou realizujú aj zdanlivo šialené nápady. Pridajte sa k nim s koketnou vôňou Marc Jacobs Daisy Love!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: