Madonna Nudes 1979 Bloom Darčeková kazeta pre ženy toaletná voda 50 ml + sprchovací gél 100 ml

6x
Kód produktu: 99073 Nie je skladom Strážiť produkt 3,44
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Toaletná voda Madonna Nudes 1979 Bloom je darčeková vôňa pre slečnu či mladú dámu, ktorá sa raduje z každého dňa a svoju energiu predáva okolitému svetu. Zároveň si vytvára nezávislosť a slobodu, ktorú poskytuje aj iným a vďaka tomu je medzi priateľmi obľúbená. Pri tejto toaletnej vode už nemusíte vymýšľať darčekové balenie, pretože je tak poňatá jej krabička — ružová s čiernym zdobením. Ružový je aj flakónik, ktorého čierny uzáver vyzerá ako kvet v rozkvete.

Zmyselná denná kvetinová vôňa

Dámsky parfum Madonna Nused 1979 Bloom má v popredí svieže kvetinové tóny a v základe zvodné drevité akordy. Rovnako ako sa s jarou rozvíjajú kvetiny, rozvinie sa s ňou aj vaše prirodzené ženské čaro. Zahaľte sa do aury vytvorenej toaletnou vodou Madonna Nudes 1979 Bloom, ktorá vás priblíži k medzinárodnej popovej hviezde Madonne. Môžete ju nosiť počas celého roka. Vynikne hlavne pri denných príležitostiach, pri povinnostiach, zábave aj na rande.

Parfumové značky s menom Madonny

Česko-americký fotograf Martin Hugo Maximilian Schreiber v roku 1979 nafotil speváčku Madonnu nahú a získal od nej právo využívať tieto fotografie pre umenie, reklamu a obchod. V spojitosti s tým sa zrodila parfumová značka Madonna Nudes 1979, ktorú prevádzkuje firma Beauty Contact. Okrem toho existuje aj značka Madonna parfumes and colognes zastrešená firmou Coty. V každom prípade získate vonné dielo s odtlačkom originálnej osobnosti Madonny.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 6x)

  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 3xrecenzia zákazníkov

Recenzie 3x


Simona I.

Jemná, nevtieravá a ženská vôňa

Kvalitné dobre a lacno odporúčam

Krásna vôňa dobrá cena


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: