Získajte riasenku Revolution Relove Power Lash Volume (8 ml) ako darček k vôní Revolution a kozmetiky Revolution Relove nad 15,90 €!

Lolita Lempicka Le Premier Parfum Parfumované vody pre ženy

          
Skladom   |  (ID: )
12,01
Doručíme
K osobnému odberu
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Lolita Lempicka sa našla vo snovo pastelových farbách. Parfumy Lolita Lempicka zdobia flakóny, ktoré vyzerajú, ako by vypadli z nejakej rozprávky, a vône vo vnútri sú jemné a pritom výrazné ako obzvlášť vydarené sny. Prvý parfum Lolita Lempicka, fialkové "jabĺčko" pomenované jednoducho Lolita Lempicka, získal cenu FIFI za najlepšiu vôňu. Hravé parfumy Lolita Lempicka ukrývajú prevažne gurmánske, sýte a sladko kvetinové vône.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie 1x

Ester
Recenzia návštevníka - Elnino.sk

"Och Bože...", tak som si vzdychla, keď som si pričuchla po netrpezlivom radostnom očakávaní na tento parfémik... Objednala som si ho na základe vynikajúcich recenzií a chválospevov na túto druhú Lolitku na Elnino.sk, ale naozaj platí: koľko ľudí, toľko chutí...a tak po chvíli, čo som ho ho mala na sebe, som mala chuť od tej vône utiecť, zmyť ju zo seba, tak nepríjemná a dotieravá sa mi zdá, sorry, ostatné milovníčky Le premier Parfum, normálne ma mrzí, že sa nemôžem zhodnúť s väčšinou... Pre porovnanie som si objednala aj vzorku prvej Lolitky a tá je podľa mňa oveľa krajšia, taká originálna, zaujímavá, tajomná, hoci ostatné holky chvália skôr Le premier Parfum... Škoda, lebo som sa na ňu veľmi tešila, ale čím skôr ju idem predať na voľaktorom bazári...


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: