Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

Lolita Lempicka Homme Toaletná voda pre mužov 100 ml bez krabičky

Popis produktu

Lolita Lempicka sa našla vo snovo pastelových farbách. Parfumy Lolita Lempicka zdobia flakóny, ktoré vyzerajú, ako by vypadli z nejakej rozprávky, a vône vo vnútri sú jemné a pritom výrazné ako obzvlášť vydarené sny. Prvý parfum Lolita Lempicka, fialkové "jabĺčko" pomenované jednoducho Lolita Lempicka, získal cenu FIFI za najlepšiu vôňu. Hravé parfumy Lolita Lempicka ukrývajú prevažne gurmánske, sýte a sladko kvetinové vône.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Recenzie


Ester

Určite úžasný, rozprávkový parfém pre mužov-princov, akým je aj môj milý mužíček! Lolita Lempicka dokázala cez parfumérov stvoriť viaceré voňavé klenoty, ktoré ja osobne milujem!

  • Joj, taká som rada, že niekto, konkrétne Michal už napísal recenziu na tento parfém, lebo ho chcem kúpiť manželovi, veľmi ma láka to fantastické zaujímavé zloženie... A Lolitine parfémy celkovo zbožňujem, sú famózne, preto očakávam kvalitu a originálny čuchový zážitok aj pri tomto novom pánskom parféme! Au Masculine máme doma a ten je úžasný... Vďaka za recenziu!
  • -
Michal

Podobná Au MASCULIN, .. na prvy dojem, pekné notty sladkych Mandly fialky a brečtana na zaver rospravkovy Tanec konaku cukru s klvapkou ruzovej vody. nato ze je EDT extremná vidrz az 8 hod .Odporucam Kazdemu Chlapovi s Deckou Dusou ELFA..

  • Lempicka Homme

Doprava:
Platba:
Certifikácia: