Získajte riasenku Revolution Relove Power Lash Volume (8 ml) ako darček k nákupu!

Lancôme Mini Set 2 Parfumované vody pre ženy

Popis produktu

O vôňach značky Lnacome sa dá bezpochyby povedať, že sú naozaj výnimočné. A výnimočne sa s nimi bude cítiť každá žena. Veríte, že len jedna vôňa tejto značky, prinášajúca veľmi ženské a okúzľujúce vône, nestačí? Objavte darčekovú kazetu Lancome Mini Set 2, ktorá predstaví hneď päť obľúbených parfumovaných vôd, s ktorými zažiarite.

Hypnose

Hypnotická vôňa, ktorá nenechá vaše okolie chladným? Vôňa parfumovanej vody pre ženy Lancome Hypnose, ktorá v sebe skrýva magickú silu aj príťažlivosť. Drevnato-orientálna vôňa je ideálnym doplnkom do každého dňa, vaše srdce si získa svojou jemnou arómou obohatenou o korenisté akordy a lahodnú vôňu čerstvo rozkrojeného lusku vanilky.

La Vie Est Belle

Tekutá esencia ženskej krásy? Ukrýva sa za dizajnom flakónika vône parfumovanej vody pre ženy Lancome La Vie Est Belle. Vôňa, ktorá rozpráva príbeh o radosti, bola na trh uvedená v roku 2012. Okúzľujúca parfumovaná voda je založená na starostlivo vybraných voňavých ingredienciách, ktoré spoločne vytvárajú bohatú voňavú kompozíciu, s ktorou budete neprehliadnuteľná.

Trésor

Vôňa kvetín a orientálnych akordov, ktoré vám pripomenú rozprávku Tisíc a jedna noc, sa prebúdza s vôňou parfumovanej vody pre ženy Lancome Trésor. Vôňa, ktorá bola na trh uvedená už v roku 1990, v sebe nezaprie svoj francúzsky šarm a pôvab. Je vytvorená pre ženu, ktorá pozná svoje prednosti a nebojí sa ich predať.

Trésor In Love

Spoznajte lásku s jedným privoňaním k vôni parfumovanej vody pre ženy Lancome Trésor In Love. Kvetinovo-ovocná vôňa bola svetu predstavená v roku 2010 a za svojím flakónikom skrýva dávku elegancie a ženskosti. Je určená pre romantickú ženu, ktorá neprestáva snívať.

Miracle

Aký zázrak sa skrýva pod zátkou flakónika vône parfumovanej vody pre ženy Lancome Miracle? Spoznajte ho s jediným privoňaním k vôni, ktorá vás zasype nežnou arómou kvetín. Energická vôňa z roku 2010, určená sebavedomým ženám, je vhodným doplnkom do každého dňa.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: