Lancôme La Nuit Trésor Toaletné vody pre ženy

Popis produktu

Nechajte sa unášať kúzlom noci, ktorá je pokrytá miliónmi hviezd a objavte lásku, ktorá vám zamotá hlavu. Toaletná voda Lancome La Nuit Trésor je elixírom lásky, ktorý si v sekunde podmaní srdce každého muža. Vôňa je osviežujúcou verziou pôvodného afrodiziakálneho gejzíru La Nuit Trésor z roku 2015 a bola predstavená v januári v roku 2017. Svoju inšpiráciu vôňa našla v milostnom objatí, ktorá dáva priestor nekonečným snom a najkrajším fantáziám. Na vytvorenie vône Lancome La Nuit Trésor sa podieľalo duo parfumérov Christophe Raynaud a Amandine Clerc-Marie.

Elixír lásky

Buďte nebezpečne príťažlivá pre každého muža s vôňou, ktorá je prezentovaná ako čerstvá vôňa s ovocnými a zelenými tónmi. V úvode si vás získa ovocný gejzír, ktorý je zastúpený sviežou vôňou citrusov, sladkou arómou malín aj exotickou vôňou liči. Ako plná náruč čerstvo odtrhnutých kvetín vonia srdce vône, v ktorom nemôže chýbať nežná aróma ruže, vôňa konvaliniek a omamná aróma pivonky. Vašu ženskú a zmyselnú stránku poodhalia základné tóny, ktoré spájajú zvodnú vôňu pižma a vôňu pačuli a sladkú arómu vanilky.

Jedinečná vôňa toaletnej vody Lancome La Nuit Trésor sa ukrýva za flakónikom v tvare diamantu, ktorý je zdobený ružovou saténovou ružou. Pocíťte vôňu lásky na vlastnej koži s toaletnou vodou Lancome La Nuit Trésor.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: