Lalique Nilang Parfumované vody pre ženy

11x

Popis produktu

Lalique Nilang je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Vôňa Nilang bola uvedená na trh v roku 1995.

Hodnotenie 4.4
  • 75 %zákazníkov odporúča
  • 11hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 11x


Túto vôňu mám rada je silná a výnimočná,krásne zladená, ďakujem

  • Výnimočná vôňa
  • Silná vôňa
  • Výborná výdrž aj v lete
ester

Marion, opäť skvelá vaša recenzia, hotové literárne dielko, adekvátne tomuto jedinečnému parfumu! Myslela som, že ho posuniem, lebo sa mi zdal moc prenikavý i ťažký, ale keď som sa doňho po čase zahalila, tak som pocítila tých jeho mnoho rozmerov, mnoho rovín koexistujúcich čarovne vedľa seba a lahodne omamujúcich noštek nositeľky, že si vravím: Nilang je každopádne tak ako ostatné Lalique-i úžasný nenapodobiteľný kúsok, ako z rozprávky, úplne vás vtiahne do svojho čarovného sveta...no nedám ho ani za nič, chýbal by mi v zbierke mojich ďalších 55 iných voňavých pokladov...Akordy vône sú (od najviac po najmenej zastúpené): ovocné-sladké-hrejivé korenie-pačuli-ozónové,vzdušné tóny-aquatické,vodné tóny.....no naozaj unikátna kompozícia vonných ingrediencií!

nina zabro

skvelá vôňa, od leta som sa do nej zaľúbila a vymenila za Lancome, ktorý som mala tri roky. Uvidím, ako dlho sa mi budete páčiť

marion

Súhlas s Ester ohľadom Nilang aj značky Lalique. Tiež mám od nich zopár parfumov, zlákali ma krásne flakóny aj zloženia vôní. Okrem naozaj slušnej výdrže a intenzity sa v Lalique neboja experimentovať so zložkami. To môže byť pre mnohých problém napr. v Le Parfum a týka sa to aj Nilang. Nesmierne kontrastná vôňa z kategórie love or hate, nič medzitým. V zložení mi tu chýba žltý melón, ten je zo začiatku dosť výrazný, práve on a lotos vytvárajú ten počiatočný aquatický zvláštne vzdušný zároveň však sladkastý tón, ktorý postupne odoznie, vôňa nadobudne hutnosť, stane sa teplou a sýtou, prevláda pačuli a sladké tóny, povedala by som, že je to med, zlatý, ťažký tekutý. Kto nemá rád pačuli, ruky (nosíky) preč, toto je pačuli-medová bomba s vodným melónom. Celkovo teplá sladká orientálka s neuveriteľnou výdržou aj intenzitou, vhodná do zimy.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: