Lady Gaga Fame Parfumované vody pre ženy

47x
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.
20,40
strážiť
dostupnosť

Popis produktu

V roku 2012 uzrela svetlo sveta dlho očakávaná vôňa Lady Gaga Fame . Táto unikátna vôňa, ktorá sa stala prvotinou Lady Gaga , vznikla v spolupráci so svetovými parfumérmi. Cieľom bolo vytvoriť vôňu, ktorá by bola odtlačkom osobnosti speváčky, ktorá si podmanila svet nielen svojím hlasom, ale aj svojím štýlom života a extravaganciou. Vôňa Fame , ktorá sa nedočkala slávy len v názve, sa v čase vydania doslova vyparila z pultov.

Jedinečná v každom ohľade

Ako už napovedá dizajn flakónu v čiernom prevedení, vôňa je určená pre tajomnú ženu, ktorá je zvodná a príťažlivá. Výnimočná je nielen farba flakónu, ale aj farba samotnej vône, ktorá je tiež čierna. Akonáhle sa však dotkne pokožky, je neviditeľná rovnako ako ostatné vône. "Vôňa je čierna ako sama duša slávy, ale akonáhle je vo vzduchu, je neviditeľná."

Orientálna vôňa pre ženy

Vôňa parfumovanej vody Lady Gaga Fame nie je zaujímavá len svojim príbehom, ale aj zložením jednotlivých ingrediencií. Vôňa nerešpektuje klasickú pyramídovú štruktúru, v zastúpení hlavou, srdcom a základom, ale používa takzvanú push-pull technológiu. Vďaka tejto unikátnej technológii sú prísady zmiešané tak, aby súčasne zdôraznili rôzne aspekty každej vonnej zložky bez akejkoľvek hierarchie. Vôňa je založená na kontrastných vonných ingredienciách, ktoré spoločne vytvárajú vôňu, ktorá je orientálna s dominanciou ovocia, kvetín a bylín. Vaše zmysly očarí vôňa sladkej marhule, ktorá je doplnená o kvetinové tóny, ktoré sú zastúpené jazmínom a orchideou. Orientálny nádych vôni dodáva kadidlo, ktoré sa prelína s medom, vzácnym šafranom a temným ľuľkovcom zlomocným. Poodkryjte osobnosť speváčky Lady Gaga a poodhaľte svoju temnú stránku, ktorá je nebezpečne zvodná, s vôňou parfumovanej vody Fame .

Hodnotenie 3.8
  • 81 %zákazníkov odporúča
  • 47hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 47x


  • Intenzívna damska kvetinová vôňa, sexi a podmanivá a excentrická. Presne ako bola Lady Gaga v čase jej uvedenia. Škoda len, že je možné získať ju len v rámci dopredaja.

  • Výnimočný, originálny parfén
Mardzetka

Je veľmi pekná, jemná. Vlastne krásna, odporúčam

  • vôňa top
Miško

Milujem fame


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: