Lactacyd Girl Ultra Mild Ultrajemný intímny čistiaci gél pre ženy 200 ml

Kód produktu: 115423 Skladom > 10 ks
 
 
3,55
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie
Darčekové kazety Lactacyd Girl Ultra Mild Intímna kozmetika kúpite výhodne v darčekových kazetách
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Značka Lactacyd patrí medzi špecialistov na intímnu ženskú hygienu. A úplne oprávnene. Už viac ako 60 rokov produktom určeným na intímnu hygienu dôverujú milióny žien naprieč celým svetom. A kde a kedy bola značka založená? Aby sme sa vrátili k úplným začiatkom, musíme sa v čase vrátiť do roku 1950 do Francúzska, kedy chceli vedci vyvinúť účinný prípravok, ktorý nespôsobuje podráždenie. A to sa aj podarilo.

Účinky kyseliny mliečnej

Hviezdou medzi testovanými zložkami sa stala kyselina mliečna, ktorú prirodzene produkuje ženské telo ako ochranu intímnych partií. Vďaka výskumu bola predstavená jemná čistiaca intímna emulzia, ktorej účinnosť a znášanlivosť potvrdil nie len celý rad testov, ale predovšetkým spokojné zákazníčky.

Prečo zvoliť na intímnu hygienu Lactacyd?

Dôvodov, prečo na túto značku ženy nedajú dopustiť, je hneď celý rad. Produkty Lactacyd, ktoré zahŕňajú intímne emulzie, intímne gély, sprchové gély aj vlhčené utierky, rešpektujú prirodzené pH intímnych partií. A nielen to. Sú klinicky testované, založené na odborných skúsenostiach, sú obohatené o prírodnú kyselinu mliečnu, podporujúcu rast prospešných baktérií vo vaginálnej flóre a prinášajú jemné a šetrné zloženie.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: