Klieštiky na riasy

Filtrovať
Zľava 16 %  16 %

1x
Skladom > 10 ks 5,02 € 4,22 (-16%)

O sortimente Klieštiky na riasy

Doprajte si zvodne natočené riasy, o ktorých ste zatiaľ len snívala, vďaka praktickým a účinným klieštikom na riasy! Zvlášť ak sú vaše riasy kratšie a rovnejšie. Klieštiky na riasy sa používajú ešte pred nanesením maskary. Pozor, pri opačnom postupe by ste si mohli riasy polámať.

Ako docieliť dokonale natočených rias?

Aj keď to tak možno nevyzerá, používanie klieštikov na riasy je jednoduché. Riasy sa s nimi natáčajú na trikrát. Najskôr priložte otvorené klieštiky čo najbližšie k viečku, scvaknite, vydržte pár sekúnd a uvoľnite. Rovnako postupujte v polovici a ku koncu dĺžky rias. Na záver riasy dozdobte riasenkou. Niektoré užívateľky radia klieštiky na riasy najskôr málinko zohriať fénom, potom vyskúšať teplotu na chrbte ruky a nakoniec s nimi riasy scvaknúť a počkať, až klieštiky vychladnú. Natočenie rias je potom vraj výraznejšie a dlhšie vydržia. Hodí sa to zvlášť pred spoločenskými akciami. Ostatne drahšie klieštiky na riasy majú v sebe zabudované vyhrievacie telieska.

Značky zamerané na krásne riasy

Osvedčené klieštiky na riasy vyrábajú značky Sefiros, Tweezerman alebo Shiseido. S klieštikmi priamo súvisia [riasenky] ([https://www.parfemy-elnino.sk/riasenky/]) - rozhliadnite sa v príslušnom sortimente po ideálnom modeli pre vás. S šikovnými klieštikmi na riasy a riasenkou, napríklad od značky Max Factor, BOURJOIS Paris, Gabriella Salvete či Maybelline dosiahnete vynikajúce výsledky. S rafinovane pozdvihnutými a zvýraznenými riasami potom ľahko rozohráte hru zvádzania ...

Doprava:
Platba:
Certifikácia: