Získajte make-up hubku Revolution Relove Beauty Beast k nákupom značiek REVOLUTION Beauty!

Kliešte na nechty

Spresniť parametre
Zmeniť kategóriu
Zoradiť podľa:
Zoradiť:
Zoradiť:

O sortimente Kliešte na nechty

Ruky a nohy sú vizitkou kozmetickej starostlivosti každého človeka. A pilierom každej manikúry a pedikúry je tvar nechtov. Pochváľte sa perfektne upravenými nechtami vďaka praktickým kliešťam! S nimi už rozštiepené okraje nechtov nebudú mať žiadnu šancu.

Ako používať kliešte na nechty

Nechty na rukách a hlavne na nohách zastrihnite najlepšie po kúpeli, kedy sú mäkšie a pružnejšie. Cvakajte kliešťami viackrát, aby sa nechty nerozštiepili a rešpektujte pri tom ich oválny tvar. Vyberte si z nášho sortimentu moderné kliešte na nechty, šikovné pomôcky na dlhú dobu, ktoré sa vždy postarajú o precízne a čisté zastrihnutie nechtov celej rodiny.

Najpredávanejšia značka Sally Hansen

Na e-shope sú najpredávanejšie kliešte na nechty na nohách Sally Hansen Clip-n-catch Nail Clipper, s ktorými dosiahnete precízne zastrihnuté nechty raz-dva. Na odbyt idú aj kliešte na nechty na rukách Sally Hansen Clean Up Classic Nail Clipper alebo nožnice na nechty od tejto značky. Značka Sally Hansen je americká legenda, ktorá sa v súčasnosti zameriava predovšetkým na laky na nechty (ponúka cez 300 odtieňov), starostlivosť o nechty, samoopaľovacie prostriedky, odstraňovanie chĺpkov a kozmetické pomôcky. Pozrite sa, čo všetko okrem vyspelých klieští na nechty si u nás môžete od tejto značky zaobstarať.

Doprava:
Platba:
Certifikácia: