KENZO Kenzo Jungle L Élephant Parfumovaná voda pre ženy 100 ml tester Tester parfumu má identické zloženie ako parfum v bežnom prevedení a slúži k testovaniu a odskúšaniu vône. Jedinými a podstatnými odlišujúcimi rozdielmi sú: Cena - Vo väčšine prípadov nižšia. Vôňa - Je identická ako štandardný parfum. Balenie - Je prevedené u väčšiny v kartónových a farebne nezdobených krabičkách, niekedy môže byť aj bez škatuľky. Flakón - Je zhodný so štandardným prevedením, ale môže byť aj odlišný, napr. veľkosťou, zobrazením niektorých prvkov, u niektorých nie je dodávaný vrchný kryt rozprašovača. Testery parfumov nie sú určené na osobnú spotrebu, ale iba na predaj za účelom skúšania vône pri predaji parfumov v prevádzkach kupujúcich - viď obchodné podmienky.

200x
Kód produktu: 7814 Nie je skladom Strážiť produkt 33,09
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Jungle je orientálna vôňa s výrazným charakterom, ktorá sa inšpirovala samotným srdcom živej prírody. Jungle v sebe kombinuje tóny kardamómu, vanilky a pačuli, oživené iskrivou mandarínkou, ohnivými klinčekmi a mliečne jemným mangom. Jungle je neuveriteľne sladká, výrazná vôňa pre milovníčky zvláštnych orientov. Takúto kombináciu zložiek ako v Jungle inde nenájdete.

Hodnotenie 4.4

(hodnotené 200x)

  • 91 %zákazníkov odporúča
  • 191xrecenzia zákazníkov

Recenzie 191x


Lily

Dnes som prišla na to, že sa podobá na vônu Cacharel - Eden, len Eden je slabší ako Kenzo.

  • Je skvelááá
  • -
Maja

Vôňu testujem už nejaký čas a stále ma odradilo to, že by som mala voňať ako vianočný perník. Páči sa mi až cca po hodine, keď trošku zosladne. Má v sebe nejaký mužský prvok, nečudujem sa, že ho používajú aj muži. Čo ma pri toľkých recenziách prekvapuje, že som ju ešte necítila na nikom, čiže žiaden miláčik davu.

Ester

Tak už ju mám vo veľkom balení...a hneď som ju spoznala, že ju poznám, no pred 20 rokmi sa mi veľmi nepáčila...a teraz, keď mi dozreli čuchové bunky, konštatujem... že to je neskutočnáá vôňa...už mi začína pôsobiť ako droga, úplne mi počarovala... Je to tak plná euforizujúca vonná esencia, no ohromujúca, každopádne jedinečná, UNIKÁT na trhu, Oblačik, mali ste pravdu... Že silná? Ja si ju teraz novú nanášam zas a znovu už 3.krát po pol hodke a čím je na mne intenzívnejšia a úplne ma pohlcuje, tým sa v nej cítim lepšie! Ako ste už povedali - je intenzívne sladko-korenistá, krásne v nej cítiť mandarínku zasypanú kardamónom, potom omámia klinčeky a nakoniec sladké drievko s vanilkou a pačuli, no dokonalá "Oriental spicy" vôňa! Pre mňa je to vôňa vyslovene hravá a radostná a zároveň aj magická a trošku záhadná a omamne zaváňa Orientom, ulietam na nej do diaľok... No nenazvala by som ju "džungľou", nie je to vôňa bujnej tropickej džungľovej vegetácie a tomu slonovi tiež veľmi nerozumiem... Skôr si predstavím orientálny palác, po stenách s nádhernými ornamentmi, s fontánami a všade vyšívané pestrofarebné orientálne vankúšiky a koberce, a smejúce sa dievčatá v kostýmoch Aladínovej princeznej Budúr, alebo indických habitoch... A zázračne navodzuje povznesenú, radostnú náladu tento parfém!

Ester

Nakukla som na recenzie tohto parfému a ostala som hotová, že koľké dámy ste k nej napísali svoj názor...toľko recenzií som nevidela u žiadnej inej vône...a hoc veľmi rada čítam recenzie na parfémy, tieto som všetky ani neprešla...a snažila som sa pri ich čítaní rozpomenúť si, ako mi Jungle voňala, lebo naposledy som ju voňala pred cca 20 rokmi a maria sa mi v čuchovej pamäti nejaké korenisté aj sladké tóny... Ale vaše veľmi zaujímavé hodnotenia a názory, tak ako aj uvedené zloženie ma neskutočne inšpirovali, že si ju kúpim, lebo tento typ vône sa mi bude určite veľmi páčiť! V 90. rokoch ju objavila moja najlepšia priateľka a stala sa jej najobľúbenejšou vôňou, tak som prescedčená, že okrem vás aj ona prekukla mimoriadnu kvalitu a nádheru Jungle Elefant...

Oblacik

Nádherná,naozaj prenádherná vôňa v veľkým V. Ja ju nevnímam ani ako silnú, ani ťažkú, ani otravnú a už vôbec si nemyslím,že by mohla niekoho obťažovať - samozrejme v primeranej aplikácii vôňe. Je to úplne iná vôňa vymykajúca sa z voní ktoré sú bežne nositeľné. Je taká zmyselná,teplá,mäkká a zároveň sexi. Myslím že jednoznačne vzbudzuje pozornosť a záujem okolia. Nádherne prevonia ako pokožku, tak aj oblečenie. Výdrž vôňe je naozaj chvályhodná. Ale vzhľadom na to, že každej z nás sa páči niečo iné, odporúčam radšej vôňu nakupovať bez vyskúšania aby ste neboli rozčarované.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: