Získajte krém na ruky k nákupu značky Marc Jacobs!

KENZO Flower By Kenzo Eau de Lumiere Toaletná voda pre ženy 50 ml tester Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu, ponúkame ich len za účelom vyskúšania pri predaji v prevádzkach kupujúcich. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.

4x
Kód produktu: 73883 Skladom > 10 ks
 
 
20,04
Predpokladané doručenie
Predpokladané vyzdvihnutie

Popis produktu

Svetlo, energia a ikonický kvet maku sú symbolom vône Flower By Kenzo Eau de Lumiére, ktorú dom Kenzo prvýkrát predstavil svetu v marci roku 2017. Nadväzuje tak na svoju kolekciu kvetinových vôní, ktoré sa od ostatných odlišujú kompozíciou vôní a sú naozaj jedinečné. Ojedinelú kvetinovú vôňu vytvoril Alberto Morillas a Amandine Clerc-Marie.

Výnimočná kvetinová vôňa

Nevyhnutným motívom toaletnej vôni Kenzo Flower By Kenzo Eau de Lumiére je bulharská ruža. Bulharská ruža dokáže vďaka svojej charakteristickej vôni poodhaliť kúzlo kvetinových vôní Kenzo. Táto kvetinová vôňa toaletnej vode dodáva bohatý, zmyselný a ženský podtón. Vôňa bulharskej ruže sa mieša s tónmi jazmínu a sviežeho bergamotu. Vôňa Kenzo Flower By Kenzo Eau de Lumiére by nemohla byť kompletná bez tónov bieleho pižma, ktorej toaletnej vode dodáva jemnosť. Zamilujte sa aj vy do kvetinovej vône japonskej značky Kenzo.

Hodnotenie 4.9

(hodnotené 4x)

  • 100 % zákazníkov odporúča
  • 2x recenzia zákazníkov

Recenzie 2x


Pekná vôňa

lenka

určite ano

  • krasna kvetinova vona, vybral mi ju manžel, predtým som použivala kenzo flower by flower, myslela som, že lepšiu nenájdem a našla som, naozaj nádhera. Ako toaletka ma naozaj dobru vydrž, aj druhý den ju citit.
  • nemam nič proti

Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: