Získajte pleťové sérum k nákupu Makeup Revolution London a Revolution Skincare nad 10 €!

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver Toaletné vody pre mužov

1x

Popis produktu

Pánska toaletná voda Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Bois de Vétiver je štýlovou kombináciou vetiveru, ušľachtilého dreva, zvodného pižma, pačuli, sviežich citrusov a decentných kvetín. Pochádza z dielne Karla Lagerfelda, jedného z najslávnejších novodobých návrhárov, ktorého prvá pánska toaletná voda Lagerfeld Classic z roku 1978 sa úspešne predáva dodnes. Sám tvorca, elegantný bielovlasý pán s copíkom a čiernymi okuliarmi, nazýva svoje parfumy ,,hudbou pre nos".

Oslava sily aj jemnosti vetiveru

Parfum Bois de Vétiver zahŕňa niekoľko variácií vetiveru, vlhké drevnaté trávy, ktoré rastú prevažne na Haiti a v Indii. Spolu s červeným pomarančom a ružovým grapefruitom tvoria jeho dominantné zložky. Okrem toho sa môžete kochať tónmi ruže, mäty, ambry, pelargónie, pačuli a pižma, ktoré na vašej koži pretrvávajú celé hodiny. Toaletnú vodu sa odporúča aplikovať znovu zhruba po 5 hodinách, ideálne na prekrvené miesta pokožky.

Príbeh vône Bois de Vétiver

Les Parfums Matieres Bois de Vétiver zostavil pre svetoznámu značku Karl Lagerfeld roku 2017 parfumér Christophe Raynaud. Výhodou elegantnej vône pre mužov je univerzalita: celoročné využitie cez deň aj večer. Môžete ju nosiť do kancelárie aj do spoločnosti, pri plnení každodenných povinností aj vo voľnom čase. Vôňa Bois de Vétiver pre mužov vstúpila na trh spolu s vôňou Fleur de Pecher pre ženy. Cieľom módnej značky bolo vytvoriť šatník esenciálnych vôní.

Hodnotenie 5.0

(hodnotené 1x)

  • 50 % zákazníkov odporúča
  • 1x recenzia zákazníkov

Recenzie 1x

katy

krasna a sexy vona a za super cenu

  • perfektna sexy vona
Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: