Juliette Has A Gun Lady Vengeance Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

          
Skladom   |  (ID: 56152)
55,15
Doručíme
K osobnému odberu

Testery parfumov a kozmetiky sa od štandardných produktov spravidla neodlišujú vo svojom zložení, vôni ani účinkoch. Príjemným rozdielom je výrazne nižšia cena. Ďalšou odlišnosťou je balenie produktu. Niekedy je to obyčajná kartónová krabička, inokedy krabička chýba. V prípade parfumov sa môže mierne líšiť i flakón, občas chýba kryt rozprašovača. Testery nie sú určené na osobnú spotrebu koncovými zákazníkmi. Testery môžu byť použité len na prezentáciu a vyskúšanie parfumov alebo kozmetiky pri predaji na prevádzkach kupujúcich. Objednávkou testeru kupujúci berie túto skutočnosť na vedomie a zaväzuje sa nepoužiť tester na osobnú spotrebu ani ho nepredať ďalej koncovému zákazníkovi. Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.
Skladom   |  (ID: 82466)
49,90
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 65531)
51,20
Nevybrali ste si? Pozrite sa na podobné vône OTVORIŤ RADCU

Popis produktu

Z New Yorku do Paríža, Moskvy alebo Sydney... Juliette objavuje svet. Vyzbrojená parfumom a divoká, tá Shakespearova hrdinka...

Zbraň v názve je metaforou pre parfum, strelivo na zvádzanie alebo len doplnok na blufovanie. Celkovo teda Juliette Has A Gun symbolizuje slobodu žien k mužom. Niekedy aj s chuťou po pomste. Aj tak je koncept zjemnený romantizmom v podobe odkazu na Shakespearovu Juliu.

Firma Juliette Has A Gun je na trhu parfumov relatívne nováčikom - založená bola v roku 2006 Romanom Riccim. Jeho hlavnou myšlienkou je oslava parfumov ako umenia, ale aj inakosti. To sa mu darí skvelo a Juliette Has A Gun sa dostáva raketovou rýchlosťou do širokého povedomia spoločnosti. Ako dôkaz, že Ricciho filozofie vedia zaujať je aj cena "Special Prize of the Board" zo súťaže FiFi Awards, ktorá bola firme udelená v roku 2011.

"Krása je najlepšia pomsta žien" - Serge Gainsbourg Tieto slová známeho francúzskeho skladateľa ja stali pomyselnou predlohou parfumov Romana Ricciho, špeciálne ale pri kúsku Lady Vengeance.

Parfumovaná voda Juliette Has A Gun Lady Vengeance, v preklade "Dáma pomsty" je sofistikovaná, zvláštna a zanecháva za sebou bohatú stopu. Vyjadrujú ju slova ako nepopierateľná ženskosť, suverenita či božská zmyselnosť. Obsahuje veľmi elegantnú, ale tŕnistú bulharskú ružu. Tá sa tu spája s pačuli a vanilkou, aby vykreslila slušnú a modernú vôňu. Doplnená o ambroxan, levanduľu a bergamot.

Ide o kvetinovú chypre vôňu určenú pre veľmi odvážne ženy, ktoré sa chcú líšiť a túži po niečom, čo tu ešte nebolo.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Alternatívy produktu


Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest