Juicy Couture Couture Couture Parfumované vody pre ženy

16x
Predpokladané doručenie
v pondelok - 02.03.
Predpokladané vyzdvihnutie
od pondelka - 02.03.

Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
22,39
Strážte si Niektoré varianty nemáme skladom. Strážte si ich a my vám dáme vedieť hneď, akonáhle budú opäť skladom.

Popis produktu

Juicy Couture Couture Couture je orientálna kvetinová vôňa pre ženy.

Hodnotenie 3.9
  • 88 %zákazníkov odporúča
  • 16hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 16x


Ester

Krásna, elegantná, príjemná gurmánska vôňa, veľmi rada odporúčam!

  • Svatava, díky krásne za výborný tip pre úžasnú exotickú destináciu, myslím ten Cancún, už len fotografie ma nadchli, musí tam byť krásne! Tak ako je aj tento parfém, ktorý ste tam zakúpili... Viva la Juicy je parfém sladký, ale v príjemnom, jemnom, decentnom a elegantnom móde, v žiadnom prípade nie je agresívne ťažko sladký, či cukríkovo sladký ulepený... Najviac je v ňom cítiť karamel, vanilku a mandarínku , tak je pochopiteľná tá sladkosť, menej dominantné tóny sú pralinky, lesné ovocie pre osvieženie, gardénia a zemolez. Je to kvetinová ovocná gurmánska vôňa.
Jarka

Tak už ji mám... je prostě nádherná. Je jiná, žádná davovka... jedinečná. Ale je fakt, že nejdřív jsem ji chodila "zkoušet" do parfumerie, pak jsem si koupila vzoreček... musely jsme si na sebe zvyknout. Ale sedly jsme si dokonale.

svatava pavkova

včera jsem si 1OO ml koupila na letišti v Cancunu. uchvátila mě jeho letní vůně. jinak používám jadore ,ale tento mě fakt dostal. vcelku neznámí ale myslím si,že česko dostane.

Jarka

Mám jen vzoreček, ale nádhera. Počkám až bude a koupím. Žádná davovka, velice slušná výdrž. Flakon není můj šálek kávy, ale co naplat, když uvnitř je taková krása? :o)

Pet.artep

Oprava, hvězdičky jsem neoznačila správně.


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: