JOOP! All about Eve Sprchovacie gély pre ženy

2x
Predpokladané doručenie
v utorok - 03.03.
Predpokladané vyzdvihnutie
od utorka - 03.03.

Zľava 8 %  8 %
Skladom > 10 ks Najpredávanejšia varianta
6,41 € 5,89
Hodnotenie 4.8
  • 100 %zákazníkov odporúča
  • 2hodnotenie užívaťeľov

Recenzie 2x


Adéla Bartlová

Na All About Eve, vôňu z roku 1996, už v parfumériách narazíte len tu a tam. Keď som flakón otvorila, okamžite ma zaujala vôňa tekutiny vo vnútri - voňalo to ako nejaké jablčné víno alebo likér, reznutý karamelom alebo nejakým sladkým cukríkom. Podobne vonia aj po nanesení na koži - výrazné zelené jablko, spočiatku bez akýchkoľvek podtónov. Bohvie či o All About Eve vedia všetky tie milovníčky sviežich jabĺk, ktoré sa rozmaznávajú v zbierke Be Delicious a Light Blue? Ak porovnáme tieto tri vône vedľa seba, All About Eve v imitácii sviežeho jablka jednoznačne vedie.
All About Eve samozrejme nie je čisté jablko. Zvedavo som čakala, ako sa bude ďalej vyvíjať, heliotropín (syntetická látka voňajúca po vanilke) a škorica sľubovala, že budú kvapkať sliny. Do jablká sa najskôr vkradlo trochu zamatovej broskyne a potom sa začalo rozvíjať srdce. Trochu ľahkého jazmínu, žiadne konvalinky (našla som niekoľko verzií zloženia, pričom v jednom miesto konvaliniek figurovala ruža a v ďalšom neboli okrem jazmínu žiadne iné kvety, a na stránkach výrobcu je len obrázok, takže bohvie ...) a štipka vanilky so škoricou , takže ku sviežemu jablku sa pridá ešte tón pečeného jablka. Napodiv vôňa ďalej neoťažieva a nesládne, svieže jablko zostáva do konca, skôr tak nejako postupne slabne, až zmizne (výdrž je priemerná). Musíte pripustiť, že to znie úplne úžasne, avšak je tu samozrejme niekoľko ale:

1) podobné vône sú úžasné na očuchávanie, nie každý ich však dokáže aj nosiť - napríklad mne sa All About Eve páčila, ale na sebe si ju predstaviť neviem;
2) aj keď ju budete chcieť nosiť, tieto vône sa rady rýchlo prejedia a začnú liezť na nervy;
3) niekomu bude možno pripadať príliš syntetická - záleží na tom, koľko sa vo vašom živote ocitlo mydiel Zelené jablko a jablkovo parfumovaných voňaviek do záchodovej misy.

Ďalším potenciálnym problémom All About Eve je jej lineárnosť - v podstate sa nevyvíjala, ak preskočím sviežejší úder na začiatku, bola viac-menej stále rovnaká.
Napriek tomu ju všetkým milovníčkam jabĺk odporúčam na vyskúšanie, aj keď to nebude jednoduché - hoci je vôňa stará len 11 rokov, v žiadnej parfumérii som ju zatiaľ nevidela (je však stále ku kúpe). All About Eve by sa hodila najskôr na teplé, ale nie úplne horúce dni a pri rozumnom použití by mala byť celkom nekonfliktná.

„Ada pre Elnino.sk“

Celkové hodnotenie

  • kvalita

Dokonalá vůně


Pridajte recenziu a pomôžete ostatným pri výbere.
Doprava:
Platba:
Certifikácia: