Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Jo Malone Wood Sage & Sea Salt Kolínska voda 30 ml unisex

Nie je skladom   |  (ID: 83094)
50,46

Popis produktu

Unisex kolínska voda Jo Malone Wood Sage & Sea Salt je vôňa radosti, slobodomyseľnosti a vytúženého úniku do prírody, ktorá vás po stresujúcom pracovnom týždni spoľahlivo nabije novou energiou. Módny fotograf Tim Walker vytvoril v severoanglickom grófstve Northumberlande dokonalú atmosféru: predstavte si divoké more, skaly, zelené pláne, drevenú loďku a seba s partnerom, ako si naplno užívate prírodné krásy a voľnosť. Utečte pred každodenným zhonom a nadýchnite sa čerstvého vzduchu zmiešaného s morskou soľou!

Temperamentná pižmová morská vôňa

Parfum Jo Malone Wood Sage & Sea Salt, lákavý voňavý mix pre ženy aj mužov, má ako hlavnú zložku morskú soľ. Intenzívne sú v ňom aj tóny šalvie, grapefruitu, morských rias a pižma v podobe ambrette. Môžete v ňom ucítiť aj drevnaté, mliečne, tabakové, kožené, vanilkové, kvetinové aj ovocné akordy. Zasnívajte sa a odpočiňte si...

Príbeh kolínskej Wood Sage & Sea Salt

Kolínska voda Jo Malone Wood Sage & Sea Salt vznikla v roku 2014 a je pod ňu podpísaná slávna parfumérka Christine Nagel. Do prirodzene sviežej vône zakomponovala morský vzduch premiešaný s drevom a minerálnou štruktúrou piesočnato-kamenistého britského pobrežia. Rovnaké akordy obsahuje aj sprievodná ošetrujúca kozmetika a sviečka. Vône značky Jo Malone sú navzájom kombinovateľné. Nevšedná kompozícia Wood Sage & Sea Salt sa skvelo spája s Lime Basil & Mandarin či Nectarine Blossom & Honey eau de cologne.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: