Získajte rýchloschnúci uterák k nákupu 5 produktov značky Adidas!

Jo Malone Blackberry & Bay Kolínska voda pre ženy 30 ml

Nie je skladom   |  (ID: 83089)
46,68

Popis produktu

Dámska kolínska voda Jo Malone Blackberry & Bay je luxusná vôňa, ktorá vás v myšlienkach prenesie do detstva, na koniec letných prázdnin v znamení vášnivého zbierania černíc. Cítite tú omamnú vôňu tmavých čiernych lesných plodov a ich sladko-kyslú chuť? Spomínate, ako ste sa predierali kríkmi v snahe získať najkrajšie ovocie? Pár šrámov na rukách vám nijak zvlášť neprekážalo, pretože to proste stálo za to...

Svieža černicová vôňa plná emócií

Aj osviežujúci černicový parfum Jo Malone Blackberry & Bay sa snaží získať vaše srdce. Nechajte sa zlákať vôňou černíc, bobkového listu, cédrového dreva, vetiveru a vybraných kvetín! Kolínsku vodu Jo Malone Blackberry & Bay zostavil slávny parfumér, francúzsky rodák Fabrice Pellegrin. Na trh vôní vstúpila v roku 2012.

Kolínska príjemná ako letný vánok

Vôňa kolínskej vody Blackberry & Bay je ako letný vánok - nemusíte mať strach zo silných výparov ani z fľakov na oblečení. Kolegyniam v kancelárii určite nespôsobíte bolesť hlavy, sústredenie nenarušíte ani účastníkom porady či spolužiakom v triede. Proste, ak chcete príjemnú letnú decentnú dámsku vôňu, vyberte si kolínsku vodu. Niche vôňa Blackberry & Bay je vynikajúcou voľbou, pre ktorú sa rozhodujú aj celebrity. Svojimi kvalitnými ingredienciami a vysokým podielom ručnej výroby nezapadá do masovej produkcie, ale je určená pre skutočné parfumové gurmánky. Najmä milovníčky černíc!

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: