Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Jo Malone Basil & Neroli Kolínska voda 30 ml unisex

          
Skladom   |  (ID: 83078)
46,50
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Vôňa bazalky a neroli sa spája v jedno vo vôni kolínskej vody Jo Malone Basil & Neroli, ktorá je venovaná mužom aj ženám a patrí do skupiny unisex vôní. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2016 a predstavuje nezameniteľnú arómu duetu bazalky a neroli v celej ich kráse. Kolínska voda zabalená do elegantného dizajnu flakónika v sebe ukrýva ducha a atmosféru londýnskych uličiek, nechýba jej sofistikovanosť, sviežosť ani hravosť. "Vôňa, ktorá ohromuje ako svojou jednoduchosťou," tak vonnou kompozíciou, sľubujúcou jedinečnú hru vonných zložiek, popísala ju parfumérka Anne Flipo.

Hravá kvetinová unisex vôňa

Ak vám vôňa bazalky príde osviežujúca a príťažlivá, zamilujete si v sekunde úvodné akordy, ktoré sú venované práve aróme bazalky. Tá sa následne snúbi s vôňou neroli, ktorá hrá vo vôni kľúčovú rolu. V základe sa predstavuje duo vetiveru a pižma, zložky, ktoré patria k jedným z najzmyselnejších vonných ingrediencií sveta vôní.

Nasávajte atmosféru Londýna plnými dúškami a vsaďte na hravosť a mladistvosť ukrytú za dizajnom flakónika vône unisex kolínskej vody Jo Malone Basil & Neroli.

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: