Získajte sprchový gél Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zadarmo pri nákupe Vivaco nad 9 €.

Jo Malone Amber & Lavender Kolínska voda pre mužov 30 ml

          
Skladom 1 až 3 ks   |  (ID: 83077)
45,22
Doručíme
K osobnému odberu

Popis produktu

Pánska kolínska voda Jo Malone Amber & Lavender je orientálna fougere vôňa z roku 1995, ktorá vďaka svojim vycibreným zložkám oslavuje nové a nové generácie mužov. Je určená na celoročné využitie pri denných aj večerných príležitostiach. Kolínska voda patrí medzi decentnejšie parfumy, preto sa ju nebojte použiť na prevoňanie kože po celom tele aj vo väčšom množstve. Pánska kolínska voda je vynikajúca aj na oblečenie ako náhrada vody po holení.

Exkluzívna kolínska na každý deň

Jemný parfum Jo Malone Amber & Lavender rozohrávajú čerstvé esencie z levandule, bergamotu a mäty. Kvetinovo-korenisté srdce definuje konvalinka, klinček a škorica. V základe sa rozvíja pačuli, myrha a predovšetkým ambra, organický drahokam, ktorému sa hovorí aj Slzy slnka. Levanduľovo-ambrové tóny sú v kolínskej vode najsilnejšie, ako už napovedá aj jej názov. Vôňu Amber & Lavender zostavila zakladateľka firmy Jo Malone.

Doprajte si jedinečný niche parfum

Pánska kolínska voda Jo Malone Amber & Lavender patrí do skupiny unikátnych niche parfumov pre náročnú klientelu. Pri ich tvorbe sa využívajú len tie najlepšie suroviny a dôraz je kladený aj na ručnú prácu. Nejde o masovú produkciu, ale vybočenie z radu, ktorý má vyhovieť individualistom. Pritom podarený niche parfum nemusí byť extrémne drahý, ako sa napokon môžete aj sami presvedčiť. Doprajte si niche parfum s charizmatickými mužnými tónmi - vznešenou kolínskou vodou Amber & Lavender!

Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Doprava:
Platba:
Certifikácia: